Lemora vs Kauno technologijos universitetas (72:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 1269

Trečiadienį, kovo 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, antrosios aštunfinalio rungtynės, tarp vietos „Lemoros“ ir svečių „Kauno technologijos universiteto“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios geriau žaidę aikštės šeimininkai antrą kartą įveikė varžovų pasipriešinimą bei žengė į ketvirtfinalį. 72:57 (20:9, 17:18, 16:20, 19:10).

Rungtynes spurtu 14:0 pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko ir tik praėjus daugiau nei septynioms minutėms pirmuosius taškus pelnę svečių krepšininkai iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki vienuolikos taškų. Antrame kėlinuke klostėsi jau kiek atkaklesnė kova ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau „Lemorai“ pavyko išsaugoti dviženklę persvarą. 37:27.

Po ilgosios pertraukos geriau startavęs „Kauno technologijos universitetas“ pasivijo priešininkus iki trijų taškų, tačiau aikštės šeimininkų gretose svarbiausiai momentais žibėjęs E. Daukša vis timptelėdavo komandą į priekį, ko pasekoje „Lemora“ išsaugojo kelių taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies eigoje ir toliau itin svarbiais momentais taškus rinkęs E. Daukša padėjo šeimininkams atitrūkti bei pasiekti pergalę rezultatu 72:57.

Po šios pergalės „Lemora“ peržengė aštuntfinalio barjerą bei ketvirtfinalyje surems ginklus su „Restauratoriais & Hausa“.

„Lemora“: Egidijus Daukša – 33 tšk. (6 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 17 tšk., Lukas Patašius – 14 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.)

„Kauno technologijos universitetas“: Laurynas Andriuškevičius – 20 tšk., Vidas Raudonis – 15 tšk., Vytautas Pliauga – 12 tšk.

„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)