ASS & Endress + Hauser vs ASU & Co „AgroVIS“ (74:60)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASS & Endress + Hauser“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 21:32 val., peržiūros: 508

Sekmadienį, vasario 25 – ąją, A. Sabonio salėje ivyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „ASS & Endress + Hauser“ priemė svečius „ASU & Co „AgroVIS““. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau trečiame kėlinyje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau šiandien laimėti labiau nusiteikę „ASS & Endress + Hause“ komandą.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ (0:3). Netrukus tritaškį pataikė „ASS & Endress + Hauser“ išlygino rezutatą (3:3). Įpusėjus kėliniui priekyje buvo šeimininkai (15:13). Paskutines dvi kėlinio minutes „ASU & Co „AgroVIS“ sužaidė geriau ir padidino persvarą iki 4 taškų (19:23).

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa pradėjo strigti ir puolime atrodė prastokai. Tuo tarpu „ASS & Endress + Hauser“ puolimas taip pat nebuvo nuostabus, bet mažais žingsniais jie artėjo savo varžovų link ir įgavo visai didelį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:49.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „ASS & Endress + Hauser“ iškovos pergale, rezultatu – 74:60.

ASS & Endress + Hauser komandos treneris A.Šalaševičius: Mūsų pergalę lėmė, nusiteikimas, nes buvome praloše 3 varžybas, buvom ant savęs supykę, gal toks vidinis pyktis lėmė mūsų pergalę.

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS Endress + Hauser“ sezoną pradėjo pergalingai (2017 spalio 20 d., penktadienis, 00:08 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)