STATYBŲ VIZIJA & LVA vs AUTOZOOM (92:69)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Autozoom" neatsilaikė prieš "Statybų vizija & LVA"

Ąžuolas duoda nurodymus savo komandos draugams
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 5500
Šiandien (02-24) LVA sporto salėje susitiko "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Autozoom" (svečiai). Jau nuo pirmo kėlinio įsiveržę į priekį "Statybų vizija & LVA" nepaleido iš rankų turėtos persvaros ir šventė pergalę rezultatu 92:69.

Pirmas kėlinys prasidėjo puikiu šeimininkų žaidimu. Svečių bandymai atsakyti varžovams tolimais metimais dažniausiai pasibaigdavo netaikliu metimu. Kėlinys pasibaigė rezultatu 23:17

Antras kėlinys parodė panašaus stiliaus krepšinį. Šeimininkai ir toliau sėkmingai išnaudojo ūgio persvarą, be to prabilo ir jų snaiperiai pataikę keturis tritaškius. Svečiai atsakydavo pavieniais prasiveržimais. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 50:40 (27:23).

Trečiais kėlinys įrodė ,kad gali ir triuškinti šios dienos varžovus. Puikiai sužaidę ir šį kėlinį "Statybų vizija & LVA" komandos aukštaūgiai padidino komandos persvarą iki dvidešimt taškų. Rezultatas prieš lemiamą kėlinį buvo 75:55 (25:15).

Ketvirtame ketvirtyje abi komandos aprimo ir aikštelėje vyko gan lėtas žaidimas. Per šį kėlinį abi komandos pradėjo daugiau klysti. Finalinė sirena užfiksavo "Statybų vizija & LVA" komandos pergalę rezultatu 92:69 (17:14).

Teisėjams buvo skirti 8 ir 9 balai.
Permainingose varžybose pergalę iškovojo "Statybų vizija & LVA" (2008 kovo 28 d., penktadienis, 22:26 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)"BC TIF" sutriuškino "Statybų vizija & LVA" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Autozoom" sutriuškino Bc "Tas kiemas" komanda (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 21:23 val.)"Autozoom" revanšas pavyko (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:17 val.)"Autozoom" svečiuose iškovojo gražią pergalę prieš "Eurolexis" (2008 sausio 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)"Statybų Vizija & LVA" sutrypė savo varžovus (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 20:56 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)Skaudus "Autozoom" komandos pralaimėjimas (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:45 val.)"Neveronys" antrą kartą įveikė "Statybų viziją & LVA" ir iškovojo devintąją pergalę iš eilės. (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 21:14 val.)