STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KK STABDŽIAI (76:65)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Vilijampolė, Tilžės g.16

Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė

Mariaus Petrausko pelnyti 35 taškai (bendras taiklumas beveik 70 proc.) ženkliai prisidėjo prie pergalės
2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:49 val., peržiūros: 5553
Šį žvarbų trečiadienio vakarą "Aukso" lygoje buvo sužaistos dar vienerios varžybos. Jose susitiko namų komandos statusą turėjusi "Statybų Vizija & LVA" ir "KK Stabdžiai" . Po nelengvos kovos dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Statybų Vizija & LVA".

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos 9 taškais be atsako. Tai buvo įrodymas , kad jie sieks tik pergalės. Tačiau kėlinio viduryje žaidimas išsilygino. Rezultatas buvo 15:13

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai atakavo daug ir tai darė gan taikliai. Šiame kėlinyje neišvengta ginčų su teisėjais. Sužaidus tris minutes už ginčą su teisėju nesportine pražanga buvo nubaustas šeimininkų žaidėjas D.Bakanas . Toliau kėlinyje didelių nesklandumų nebuvo. "Statybų Vizija & LVA" ir toliau sėkmingai didino savo persvarą. Kėlinio rezultatas buvo 22:16 , o bendras 37:29.

Trečiame kėlinyje žaidimas visiškai išsilygino. Šiame ketvirtyje pasitaikė dar vienas ginčas, po kurio nesportine pražanga nubaustas tas pats D.Bakanas.Jis buvo priverstas palikti aikštelę dėl penkių asmeninių pražangų. Kėlinio viduryje "KK Stabdžiai" sugebėjo net įgyti minimalią persvarą. Tačiau iniciatyvos ėmėsi šeimininkų komandos žaidėjai G.Rinkevičius ir M.Petraitis, kurie ketvirčio pabaigoje pelnė 9 taškus iš eilės ( atitinkamai 4 ir 5 taškai). Taip atitraukdami savo komandą prieš lemiamą kėlinį gan saugiu atstumu.

Paskutiniame ketvirtyje "KK Stabdžiai" pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę. Šeimininkai nebuvo pasiruošę aktyviai gynybai, todėl darė daug vaikiškų klaidų. Bet persvara buvo saugi ir tos klaidos nesukliudė pasiekti dar vienos pergalės. Kėlinio rezultatas buvo 25:22 , o bendras 76:65.

Laimėtojų komandos treneris mano, kad pergalę lėmė ne visa komanda, o pavieniai žaidėjai. Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Marius Petrauskas , Gintaras Rinkevičius. Jie žaidė visas 40 minučių. Dar buvo patenkintas Tomo Grigo žaidimu.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad komandai nepavyko pasiekti pergalės dėl mažai atkovotų kamuolių ir netaiklių metimų .

Teisėjų darbas buvo įvertintas 8 balais.
Įtikinama "Statybų Vizijos & LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 13:35 val.)Sunki "Statybų Vizijos - LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:37 val.)"BC TIF" sutriuškino "Statybų vizija & LVA" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Statybų vizija - LVA" sutriuškino "Vaišvydavą" (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 16:26 val.)"Statybų vizija - LVA" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno SRC" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Statybų Vizija & LVA" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 18:57 val.)"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo savo varžovų (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 17:34 val.)Nelygioje kovoje "KK Stabdžiai" iškovojo lengvą pergalę (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:45 val.)"Statybų Vizija & LVA" sutrypė savo varžovus (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 20:56 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)