BC TAS KIEMAS vs AUTOZOOM (51:89)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 08 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Autozoom" sutriuškino Bc "Tas kiemas" komanda

2008 kovo 08 d., Šeštadienis, 21:23 val., peržiūros: 5216
Šiandien (03-08) "Santaros" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko Bc " Tas kiemas" (šeimininkai) ir "Autozoom" (svečiai).
Po lengvų varžybų pergalę iškovojo "Autozoom" ekipa.

Pirmąjį kėlinį pradėjo tik keturi "Autozoom" komandos žaidėjai. Tačiau šių keturių vyrų pasirodymas nustebino. Net ir žaisdami ne pilna sudėtimi jie sugebėjo ne tik pasipriešinti , bet ir triuškinti priešininkus. Tai daugiausiai lėmė daugiau atkovotų kamuolių po savo ir varžovų krepšiais. Kėlinio rezultatas buvo 11:25.

Antras kėlinys parodė panašų vaizdą aikštėje. Kėlinuką svečiai pradėjo atkarpa 0:13 ir prisijungus penktam žaidėjui savo persvarą padidino net iki 25 taškų. Per likusį laiką šeimininkams pavyko pelnyti tik 8 ir po dviejų nesėkmingų kėlinių jie jau turėjo 30 taškų deficitą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 19:49 (8:24).

Po didžiosios pertraukos "Autozoom" jėgos išseko ir tai leido varžovams sumažinti persvarą nors dvejais taškais. Kėlinio rezultatas buvo 15:13, o bendras 34:62.

Paskutiniame kėlinuke atsigavę po trečiojo kėlinio svečiai parodė tokio pačio lygio krepšinį kaip ir pirmoje varžybų pusėje. Per šį kėlinuką prie jau nepavejamos persvaros "Autozoom" pridėjo dar dešimt taškų ir kėlinio pabaigoje turėjo rekordinę šitų rungtynių persvarą, kuri siekė 38 taškus. Galutinis rezultatas buvo 51:89 (17:27).

Teisėjams abi komandos priekaištų neturėjo ir skyrė 10 ir 9 balus.
"Neveronys" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:05 val.)"EUROLEXIS" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:20 val.)"Vaišvydava" nepasigailėjo BC "Tas Kiemas" komandos (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Autozoom" revanšas pavyko (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:17 val.)"Autozoom" palaužė BC "Tas Kiemas" komandą. (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 21:02 val.)"Autozoom" neatsilaikė prieš "Statybų vizija & LVA" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 21:09 val.)"Autozoom" nepasigailėjo jaunųjų BC "Tas Kiemas" krepšininkų (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 21:31 val.)"Autozoom" svečiuose iškovojo gražią pergalę prieš "Eurolexis" (2008 sausio 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)Skaudus "Autozoom" komandos pralaimėjimas (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:45 val.)