STATYBŲ VIZIJA & LVA vs BC TIF (65:95)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ LVA sporto salė, Vilijampolė, Tilžės g.16

"BC TIF" sutriuškino "Statybų vizija & LVA"

Eimantas Daunora pelnė net 30 taškų
2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 8491
Šį vakarą "Statybų vizija & LVA" savo aikštėje turėjo pripažinti "BC TIF" pergalę 30-ies taškų skirtumu.

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Komandos apsikeitę po keletą spurtų kėlinį baigė lygiosiomis rezultatu 20-20.

Prasidėjus sekančiam ketvirčiui "BC TIF" ekipa ėmė grubiau gintis ir greičiau pulti. Tas varžovams nieko gero nelėmė. Antrąją atkarpą šeimininkai pralaimėjo 16-23.

Trečiajame kėlinyje svečiai tik padidino pranašumą. "Statybų vizija & LVA" ekipa pelnė tik 11 taškų, o varžovams leido įmesti dvigubai daugiau. Paskutiniąją minutę "BC TIF" pelnyti 2 tritaškiai atrodo visam užgniaužė priešininkų viltis į pergalę.

Ketvirtąją rungtynių atkarpą pirmaujantieji pradėjo, lygiai kaip baigė trečiąjį kėlinį. Įsudę vėl 2 tritaškius ir toliau kibiai gynėsi bei greitai puolė. Priešininkai daugiau dėmesio skyrę į teisėjų neskiramas pražangas padarė 6 klaidas ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuoliu 12-5. Galutinis rezultatas 65-95 "BC TIF" komandos naudai.

Šeiminikų treneris D. Velička teigė, kad pralaimėjimo dėl to kad šios dienos susitikime nežaidė 3 mūsų aukštaūgiai, ir tai gerokai pasunkino situaciją po krepšiais. Taip pat prisidėjo geras varžovų tritaškių pataikymo procentas. Treneris teisėjams skyrė po 10 balų.

"BC TIF" treneris G.Armonavičius paklaustas apie susitikimą teigė kad tikėjosi pergalės, tačiau nesitikėjo, kad "LVA" savo salėje gali taip silpnai sužaisti. Labai pagelbėjo ir pataikyti tritaškiai. Teisėjams krepšinio strategas skyrė 9 balus.
"Korys" tiesiog sutriuškino "Statybų viziją-LVA" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Statybų vizija - LVA" sutriuškino "Vaišvydavą" (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 16:26 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)Sunki ir netikėta "BC TIF" pergalė prieš "Korį" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:04 val.)Įtikinama "Statybų Vizijos & LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 13:35 val.)Permainingose varžybose pergalę iškovojo "Statybų vizija & LVA" (2008 kovo 28 d., penktadienis, 22:26 val.)Sunki "Statybų Vizijos - LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Autozoom" neatsilaikė prieš "Statybų vizija & LVA" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 21:09 val.)"Statybų Vizija & LVA" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 18:57 val.)