Celsis vs automokykla.lt (64:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis įveikę automokykla.lt tęsia kova dėl Įmonių lygos mažosios taurės trofėjaus

2017 kovo 24 d., Penktadienis, 00:11 val., peržiūros: 1083

Jonučių gimnazijos sporto salėje šį ketvirtadienio vakarą Celsis lemiamose aštunfinalio serijos rungtynėse priėmė automokykla.lt kolektyvą. Nuo pat susitikimo pradžios užvirė bekompromisė kova. Pirmieji su startiniu jauduliu ir įtampa susitvarkė šeimininkai vedami I.Krukonis jie kėlinio viduryje pirmavo jau 14:7. Svečiai rado savo lyderį, net 11 taškų pirmame ketvirtyje sukrapštęs M.Gailiūnas leido sumažinti skirtumą po pirmųjų dešimties minučių kovos šeimininkams pirmaujant jau tik 19:16. Kėlinio pradžioje po I.Krukonis ir Ž.Balynas taiklių metimų Celsis nutolo 28:18, tačiau neilgam V. Ramono taiklių metimų serija vėl grąžino pusiausvyrą, o po pastarojo taikliaus tolimo metimo svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį. Visgi permaininga kėlinio pabaiga kai svarstyklės krypo tai į vieną, tai į kitą pusę ir po 2 ketvirčių 37:36 priekyje Celsis.

Trečiasis ketvirtis vyko labai nerezultatyviai, tačiau keli taiklūs G.Pečkaitis metimai toliau nedidele persvara leido pirmauti šeimininkams, o kėliniui pasibaigus švieslentė rodė skaičius 49:43 pirmavo Celsis. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje V.Ramonas ir J.Pileckas tritaškiai tirpdė skirtumą iki 2 taškų. Ž.Balynas vėl timtelėjo šeimininkus į priekį, tačiau taiklūs M.Gailiūnas baudos metimai ir automokykla.lt atsilikinėjo vos minimalia persvara. Paskutinės pora minučių klostėsi itin dramatiškai. Celsis turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau M.Stankevičius dvitaškiu ir pridėtu taikliu baudos metimu vėl grąžino intrigą, nes beliko tik 2 taškeliai. J.Svirka įmetė tik 1 baudą, tačiau svečiams tuo pasinaudoti nepavyko, negana to po 2 netikslių G.Pečkaitis baudos metimų svečiai nesugebėjo atsikovoti kamuolio po savuoju krepšiu ir tai reiškė fantastišką Celsis pergalę 64:61.

Celsis: Ignas Krukonis – 17 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 17 tšk., Gediminas Pečkaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Julius Svirka – 10 tšk. (13 atk. kam.)

automokykla.lt: Martynas Gailiūnas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Ramonas – 15 tšk., Saulius Pakalniškis – 8 tšk.

Celsis parodė čempionišką žaidimą prieš Hidraulinės sistemos ir pasidabino auksu ! (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 22:03 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)Celsis atkaklioje kovoje pranoko automokykla.lt (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 21:04 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Automokykla.lt“ sutriuškino „Celsį“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:10 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)