Vėjų linija & Garliavos duona vs automokykla.lt (62:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:59 val., peržiūros: 1167

Pirmadienį, vasario 20 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės komandų iš G pogrupio – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (3-11) bei svečių „automokykla.lt“ (8-7) krepšininkų.

Rungtynes „automokykla.lt“ ekipa pradėjo keturiais tritaškiais, po kurių pirmavo 4:12. Ir toliau svečiai laikė visas rungtynių gijas savo rankose, o po keturių iš eilės taiklių M. Stankevičiaus baudų metimų jau pirmavo 10:22. Visgi, L. Varno ir A. Railos metimai šiek tiek sušvelnino „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ deficitą iki 17:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje J.Eibukas smeigė tritaškį ir „automokykla.lt“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 18:29. Šį vienuolikos taškų pranašumą svečiams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 28:39.

Trečiajame kėlinuke „Vėjų linija & Garliavos duona“ po taiklių V. Merkelio baudos metimų priartėjo iki 40:47, tačiau J. Pilecko ir S. Pakalniškio metimai iškart vėl nutolino svečius 40:53. Visgi, šešiais paeiliui taškais užbaigę kėlinuką, aikštelės šeimininkai vėl grįžo į rungtynes ir sumažino varžovų pranašumą iki 46:53.

Ketvirtajame kėlinuke „automokykla.lt“ vėl griebėsi savo arkliuko – po tolimą metimą pataikė T.Cylikas, G.Aleksa ir S.Pakalniškis, po kurių metimų rezultatas buvo 52:66. Kėlinuko pabaigoje „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkams šiek tiek pavyko apmažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 62:71 (17:22, 11:17, 18:14, 16:18).

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Raila – 13 tšk., Laurynas Varnas – 11 tšk., Mantas Daunoravičius – 10 tšk.

automokykla.lt: Mantas Stankevičius – 16 tšk. (9 išpr. praž.), Grant Aleksa – 14 tšk., Saulius Pakalniškis – 13 tšk.

Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)