Acme vs automokykla.lt (71:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1232

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Acme“ ir svečių „automokykla.lt“ ekipų. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai, tačiau pabaigoje užtikrinčiau pasirodę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 71:80 (20:24, 22:18, 17:20, 12:18).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi taikliais tolimais metimais, ko pasekoje po kelių žaidimo minučių rezultatas buvo lygus. Vis tik, sėkmingą atkarpą sužaidę „automokykla.lt“ ekipos žaidėjai įgijo kelių taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje du tolimus šūvius realizavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ilgai nesnaudę svečiai čia pat susigrąžino minimalią persvarą. Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje „Acme“ dar buvo įgijusi kelių taškų persvarą, tačiau iš toli dar spėję pasižymėti svečių snaiperiai rezultatą išlygino. 42:42.

Po ilgosios pertraukos „automokykla.lt“ ir vėl atitrūko, tačiau ginklų dar nesudėję „Acme“ krepšininkai čia pat pasivijo varžovus bei įgijo trijų taškų pranašumą. Nepaisant to, trečią kėlinuką žymiai geriau užbaigę svečių žaidėjai vis dėlto susigrąžino trapią persvarą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau vis dažniau sėkmingai atakas užbaigdavę „automokykla.lt“ ekipos krepšininkai atitolo ir ištiksėjus rungtynių laikui šventė pergalę rezultatu 71:80.

“Acme“: Darius Arlauskas – 31 tšk., Gintas Brazaitis – 15 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„automokykla.lt“: Mantas Stankevičius – 24 tšk. (14 atk. kam., 15 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Šipila – 13 tšk., Edgaras Šipila – 11 tšk.

„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)