Dumblas vs Šilainiai (65:76)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis nulėmė „Šilainių“ pergalę

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 15:38 val., peržiūros: 360

Vasario 10 dieną, 14:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). „Šilainiai“ labai solidų pranašumą susikrovė dar pirmojo ketvičio metu, kurį laimėjo rezultatu 3:21, nors vėliau „Dumblas“ atsitiesė, bet pagauti nutolusių varžovų jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:76 (3:21, 22:20, 20:17, 20:18).

Rungtynių pradžia tiesiog tragiškai susiklostė „Dumblo“ krepšininkams, kurie prametė viską ką tik galėjo ir pirmąjį kėlinuką pralaimėjo net 3:21. Tačiau jau antrąjame kėlinuke komandų žaidimas visiškai išsilygino, „Dumblas“ pataikė tritaškius ir ekipos jau žaidė takas į tašką. „Šilainiams“ priekyje išlikti leido tas pats rungtynių pradžioje pasiektas pranašumas, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 25:41.

Po ilgosios pertraukos „Dumbui“ kelis kartus pavyko priartėti iki mažiau nei dešimties taškų ribos, bet „Šilainiai“ vis atsilaikydavo ir neleido skirtumui dar labiau sumažėti. Rungtynėms artėjant į pabaigą atmosfera aikštelėje kaito, žaidėjai ne tik dažnai repklikavo teisėjams, bet konfliktavo ir tarpusavyje. Galiausiai paskutinės „Dumblo“ viltys išnyko, o „Šilainiai“ laimėjo susitikimą rezultatu 65:76.

„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)