ASS & Endress + Hauser vs Lietuvos geležinkeliai (92:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1006

Pirmadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio rungtynės, tarp vietos „ASS & Endress + Hauser“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kontrolę savo rankose laikę aikštės šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę rezultatu 92:58 (25:12, 25:17, 30:17, 12:12).

Jau pačioje susitikimo pradžioje jautį už ragų griebę aikštės šeimininkai ėmė tolti, o ketvirčio pabaigoje iš toli vieną po kito metimo pataikęs A.Nausėda inicijavo „ASS & Endress + Hauser“ ekipos spurtą, kurio dėka po pirmojo kėlinuko komandas skyrė trylika taškų. Antrame kėlinuke ir toliau puolime užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai tik didino skirtumą tarp komandų, kuris netrukus pasiekė dvidešimties taškų ribą. Kiek vėliau „Lietuvos geležinkeliai“ sužaidė sėkmingą atkarpą, tačiau ir toliau puolime žibėję šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo 21-ieno taško pranašumą. 50:29.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ parodė atsigavimo ženklus ir kiek sušvelnino deficitą, tačiau visas jų pastangas nubraukė du iš eilės G. Prabulio taiklūs tritaškiai metimai, viską atstatę į senas vėžes. Vėliau svečiai ir vėl bandė pakilti, tačiau mažiau klydę aikštės šeimininkai iki ketvirčio pabaigos įgijo 34-ių taškų atotrūkį. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, todėl normalu, jog „ASS & Endress + Hauser“ ekipos veiksmuose jautėsi atsipalaidavimas. Tuo pasinaudoję „Lietuvos geležinkeliai“ vienu momentu buvo sumažinę deficitą, tačiau rungtynes geriau užbaigę šeimininkai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 92:58.

„ASS & Endress + Hauser“: Artūras Nausėda – 27 tšk., Giedrius Prabulis – 26 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 13 tšk., Marijus Dimša – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Lietuvos geležinkeliai“: Tadas Šimkus – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Simas Ragauskas – 11 tšk., Gediminas Naujalis – 9 tšk.

„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)Rimo & Patikima linija neatsilaikė prieš galingai žaidusius ASS & Endress + Hauser (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:30 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)