Rimo & Patikima linija vs ASS & Endress + Hauser (57:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Rimo & Patikima linija neatsilaikė prieš galingai žaidusius ASS & Endress + Hauser

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 846

Kaip jau ko gero tapo įprasta sekmadienio vakarą Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje šeimininkai Rimo & Patikima linija priėmė komandą ASS & Endress + Hauser. Greičiausiai naivu buvo tikėtis, jog vos 2 pergales turėję šeimininkai ir paskutinė grupės komanda sugebės mesti kiek rimtesnį iššūkį lentelės lyderiams. Rimo & Patikima linija iškart gavo „šaltą dušą“ ir vos po 2 minučių kovos ir atkarpos 8-0 buvo privesti prašyti pirmosios minutės pertraukėles šiose rungtynėse. Svečius į priekį vedė nuolat greito puolimo smaigalyje atsidurdavęs G.Prabulis kuris vien pirmajame kėlinuke surinko net 16 savo komados taškų. Vienintelė šeimininkų paguoda buvo 2 kartus 2 taškus su pražanga įmetęs E.Eičas. po pirmo ketvirčio 11:25 priekyje svečiai. Antrajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų laikėsi panašus, tačiau kėlinio viduryje blykstelėjęs A.Nausėda 8 taškais paeiliui didino pranašumą iki jau 18 taškų žymos. Šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą iki 26:38, tačiau paskutinių dviejų minučių pralaimėta atkarpa 0-7 juos vėl įstūmė į gan sudėtingą padėtį 26:45 po dviejų kėlinių.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau vyko nelabai rezultatyvus žaidimas, o komandos apsikeitė viena kita sėkmingesne atkarpa. Viso to pasekoje vis daugiau žaidėjų pasižymint puolime tiek vienos tiek kitos komandos gretose po 3 kėlinių 40:60 pirmavo svečiai. Ketvirtasis kėlinys tebuvo geras pasilakstymas ir rungtynių užbaigimas, skirtumas tarp komandų tik dar labiau didėjo ir abi komandos jau buvo susitaikę su rungtynių baigtimi. Po 40 – ies minučių kovos rezultatu 57:81 dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė ASS & Endress + Hauser.

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rytis Karauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Ernestas Eičas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

ASS & Endress + Hauser: Artūras Nausėda – 22 tšk., Giedrius Prabulis – 20 tšk., Liudas Kurtinaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Audrius Šalaševičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Rimo&Patikima Linija buvo svetingi ir atidavė pergalę Enerstenai (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)