Rapala vs ASS & Endress + Hauser (69:88)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1334

Gruodžio 5 –osios vakarą, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Rapala“ bei svečių statusą turėjusių „ASS & Endress + Hauser“ komandų. Permainingoje dvikoje, kurioje pirmaujanti komanda keitėsi itin dažnai, ketvirtajame kėlinyje daugiau jėgų išsaugoję svečiai laimėjo rungtynes rezultatu 69:88.

Rungtynės prasidėjo tritaškių „lietumi“. Jau pačioje rungtynių pradžioje G.Mickevičius smeigė trys tolimus metimus iš eilės, A.Nausėda į tai atsakė tokios pat vertės metimu, tačiau A.Vyšniauskas kitoje aikštės pusėje „įsūdė“ dar vieną tolimą metimą ir taip privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės (13:7). Po minutės petraukėlės abi komandos žaidė kur kas ramesnį žaidimą, o tokiame žaidime geriau sekėsi „ASS & Endress + Hauser“ ekipai, kurie sužaidus puse kėlinio sumažino atsilikimą iki minimumo (15:14). G. Prabulio ir A. Nausėdos vedini svečiai po truputį tik didino „apsukas“, o likus žaisti trys minutes iki kėlinio spėjo įgyti ir penkių taškų pranašumą (17:22). Vis dėl to, kėlinį sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir po pirmųjų dešimties minučių jie pirmavo vienu tašku – 25:24.

Penkias pirmąsias antrojo kėlinio minutes tarp komandų vyko lygi dvikova – pirmavo tai viena, tai kita komanda. „Rapala“ ekipoje iniciatyvos ėmėsi A.Vyšniauskas ir pelnęs penkis taškus iš eilės, išvedė savo komandą į priekį šešiais taškais (35:29). Kėlinio laikui tiksint į pabaigą, „ASS & Endress + Hauser“ komanda vis dažniau klimpo šeimininkų gynyboje, o tuo pasinaudoję „Rapala“ žaidėjai prieš ilgąją pertrauką spėjo įgyti net dviženklį pranašumą – 46:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „ASS & Endress + Hauser“ komandos spaudimu, o toks varžovų žaidimas gerokai išmušė iš vėžių „Rapala“ komandą, kas lėmė, jog sužaidus keturias minutes kėlinyje, tarp komandų ir vėl įsivyravo lygybė (48:48). „Rapala“ dar mėgino susigražinti savo pranašumą (53:48), tačiau iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes, A. Nausėdos taiklus tolimas metimas išvedė į priekį svečius vieno taško persvarą (57:58). Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos taikliais metimais, o rezultatas prieš lemiamą ketvirtį žadėjo didelę intrigą rungtynėse – 61:62.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliu M. Laučio dvitaškiu metimu, o tuomet rungtynėse įvyko lūžis. „Rapala“ komanda žaidė itin chaotišką krepšinį, ko pasekoje „ASS & Endress + Hauser“ ekipa vis bėgo į priekį. Sužaidus puse ketvirto kėlinio svečiai jau pirmavo net dvylikos taškų persvara (63:75). „Rapala“ paprašyta minutės pertraukėlė nepadėjo, vaizdas aikštelėje nesikeitė, o du iš eilės taiklūs D. Giraičio tritaškiai metimai šeimininkams vilties teikė neilgai. 8 minučių 33 sekundžių atkarpą „ASS & Endress + Hauser“ ekipa laimėjo 6:26, kas leido svečiams iškovoti pergalę triuškinančiu rezultatu – 69:88.

„ASS & Endress + Hauser“ ekipą į priekį vedęs Giedrius Prabulis po rungtynių pabandė pakomentuoti rungtynes:

Matosi varžovai labiau norėjo į mažąją taurę. Nebuvom itin susikaupę, žaidimas nervingas.

Tuo tarpu „Rapala“ ekipos žaidėjas Vitas Miškinis teigė, kad pralaimėjimą lėmė komandos žaidėjų nuovargis:

Manau į pabaigą visi labai pavargom, mažai žaidėjų, negalėjom daug rotuoti, o rungtynes pradėjom dideliu spurtu ir pabaigoje nuovargis pasijautė.

„Rapala“: Gediminas Mickevičius – 21 tšk., Arnoldas Vyšniauskas – 16 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dominykas Giraitis – 12 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“: Giedrius Prabulis – 34 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Nausėda – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Marijus Dimša – 13 tšk., Liudas Kurtinaitis – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)