Baubilas & Verslo pasaulis vs ASS & Endress + Hauser (78:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 1305

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“ ekipų. Susitikimo pradžioje atitrūkęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ vėliau pranašumą iššvaistė. Po ilgosios pertraukos solidžią persvarą susikrovę svečiai jos išlaikyti nesugebėjo ir sėkmingai rungtynes užbaigę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 78:74 (26:13, 16:18, 10:30, 26:13).

Rungtynių pradžioje fenomenaliai rungtyniavęs A.Urbonas vedė „Baubilą & Verslo pasaulį“ į priekį, ko pasekoje šis jau per pirmąjį kėlinuką susikrovė trylikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke pabudę svečių ekipos krepšininkai taip pat pagerino savo puolimą, ko pasekoje jau pačioje ketvirčio pradžioje sumažino deficitą iki vienženklio. Vis tik, taip lengvai pranašumo nenorėję iššvaistyti aikštės šeimininkai sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir susigrąžino turėtą persvarą. Nepaisant to, kėlinį geriau užbaigė „ASS & Endress + Hauser“ žaidėjai bei ilsėti išėjo sumažinę deficitą iki vienuolikos taškų. 42:31.

Po ilgosios pertraukos viskas staiga apsivertė aukštyn kojomis. Vieną po kitos sėkmingas atakas rengę svečių krepšininkai surengė spurtą net 3:19, kurio dėka skirtumas tarp komandų ne tik visiškai ištirpo, bet ir persisvėrė į „ASS & Endress + Hauser“ ekipos pusę. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė atsitiesti, tačiau desperatiški metimai tikslo nepasiekdavo ir tuo puikiai pasinaudoję svečiai įgijo devynių taškų atotrūkį. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kelis momentus geriau sužaidę šeimininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Kiek vėliau, likus žaisti mažiau nei dviems minutėms pirmaujanti komanda pasikeitė pora kartų, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmingai sužaidęs D. Kvitka padėjo ‘Baubilui & Verslo pasauliui“ persverti rezultatą savo pusėn bei išplėšti pergalę rezultatu 78:74.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo: „Manau, kad pergalę pasiekti padėjo didelis noras laimėti. Pabaigoje pavyko susikaupti, nes po dviejų kėlinių, kaip jau įprasta, pradėjome „pjauti grybą“. Jeigu varžovai mums pataiko bent kelis tolimus metimus, mes iškart sutrinkame ir vėliau sužaidžiame du blogus kėlinius. Gerai, kad jau ne pirmose rungtynėse pavyksta pabaigoje susiimti ir sunkiai išplėšti pergalę“.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Aidas Urbonas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Donatas Pocevičius – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Krilavičius – 12 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“: Giedrius Prabulis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 19 tšk., Artūras Nausėda – 10 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)