Kauno autobusai vs KG Group (95:106)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“

2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 23:18 val., peržiūros: 1084

Balandžio 11 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno autobusai“ priemė svečius „KG Group“.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno autobusai“. Šeimininkai pelnė pirmus keturis taškus (4:0). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „KG Group“ (4:2)Trečią minutę „Kauno autobusų“ pranašumas padidėjo iki šešių taškų (10:4). Likus trims minutėms su puse iki pirmo kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „KG Group“, o tuo metu komandas skyrė šeši taškai (15:9). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „Kauno autobusai“ (18:9). Paskutines dvi kėlinio minutes „KG Group“ gynėsi be klaidų, o septyni be atsako pelnyti taškai sumažino „Kauno autobusų“ persvarą iki dviejų taškų (18:16).

Antrą kėlinį dviem taikliais tolimais metimais pradėjo „Kauno autobusai“ (24:16). Vėliau komandos žaidė rezultatyviai, keitėsi taikliais metimais. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (37:29). Netrukus spurtą pradėjo „KG Group“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (37:36). Persvarą „Kauno autobusams“ pavyko išlaikyti iki aštuntos minutės. Iki kėlinio pabaigos buvo likę šiek tiek daugiau nei dvi minutės, o „KG Group“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė septynis taškus be atsako (46:50). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje „KG Group“ išlaikė keturių taškų persvarą (50:54).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (55:58). Komandos žaidė lygiai, o penktą minutę vieno taško persvarą turėjo „KG Group“ (63:64). Netrukus spurtą pradėjo „KG Group“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (63:74). Septintą minutę varžovų spurtą šiek tiek pristabdė „Kauno autobusai“. Aštuntą minutę komandas skyrė devyni taškai (68:77). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis iniciatyvą turėjo „KG Group“, kurie pamažu didino persvarą. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 16 taškų (70:86).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 15 taškų (77:92), o „KG Group“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos toliau keitėsi taikliais metimais. Septintą minutę šimtąjį tašką pelnė „KG Group“ (83:100). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „KG Group“ išlaikė persvarą ir neleido varžovams atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 95:106.

„KG Group“ serijoje išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antros pusfinalio rungtynės vyks balandžio 18 dieną 21:15 „Kauno energijos“ sporto salėje.

„KG Group“ komandos treneris G.Kurtinaitis: „Matėsi šiandien mūsų komandos noras laimėti. Kartais mūsų komandos bėda būdavo gynyba, bet vyrai puikiai šiandien žaidė. Nežinau, ar tai, kad šiandien mano debiutas turėjo įtakos tam, kaip gražiai šiandien viskas vyko. Turėjome planą ir ši džiugi pergalė tikrai labai pakėlė nuotaiką.“ Paklaustas, kas privertė komandą įsibėgėti po sunkios rungtynių pradžios, treneris atsakė: „Liepiau pradžioje rungtynių žaidėjam apsimesti apsnūdusiems, kad atsipalaiduotų varžovai :). Vėliau jau atskleidėme visas kortas ir manau esame pasiruošę kitoms rungtynėms. Ten kovosime tik dėl pergalės ir tikimės iškovoti medalius šioje lygoje.“

„Kauno autobusų“ treneris A.Juodelis: „Pradžioje rungtynių viskas buvo gerai, kol neįsivėlėme į varžovų greitą žaidimą. Gynyboje nespėjome, žaidėjas vienas iškrito iš rikiuotės kai gavo traumą ir tai buvo pagrindas dėl ko pralaimėjome. Lauksime kitų rungtynių, dar serija nebaigta, stengsimės iškovoti pergalę.“

Kauno autobusai: Tomas Čerkunovas – 26 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Sajekas – 21 tšk., Rokas Stankevičius – 19 tšk. (13 atk. kam.), Deividas Sabeckis – 13 tšk. (9 rezult. perd.)

KG Group: Vilius Šumskis – 25 tšk. (10 atk. kam.), Artūrs Pelšs – 23 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Lukas Ganas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Laimonas Alionis – 15 tšk., Karolis Pupinis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

KG Group paskutinėmis minutėmis persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę prieš Kauno autobusus. (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:41 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)Kauno raj. ASU ‒ Tornado sukūrė intrigą, bet prieš „Kauno autobusus“ laimėti nepavyko (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Atletas ‒ LSU-2“ nesugebėjo įgelti „Kauno Autobusų“ šešetukui (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:38 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)