Enerstena vs Kauno technologijos universitetas (58:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 955

Lapkričio 24 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Kauno technologijos universitetą“. „Enerstena“ savo sąskaitoje turėjo penkis pralaimėjimus. „Kauno technologijos universitetas“ turėjo vieną pergalę ir tris pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas tris minutes komandas skyrė du taškai (7:5). Ketvirtą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (7:9). Pamažu svečiai didino pranašumą. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (9:19). Per paskutines dvi minutes „Enerstena“ gynėsi be klaidų, o varžovų pranašumą šeimininkai sumažino dviem taškais (11:19).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (13:23). Įpusėjus kėliniui „Enerstena“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu „Kauno technologijos universitetas“ turėjo devynių taškų pranašumą (17:26). Po minutės pertraukėlės sekančias dvi minutes komandos žaidė lygiai, o aštuntą minutę svečių pranašumas vėl ėmė augti. Likus minutes iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (21:36), o „Enerstena“ paprašė dar vienos minutės pertraukėlės. Per likusį laiką svečių persvara padidėjo dviem taškais (21:38).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas skyrė 14 taškų (27:41). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:2 laimėjo „Enerstena“ (35:43). Likus keturiom minutėm iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė tik šeši taškai (37:43), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technologijos universitetas“. Po minutės pertraukėlės geriau rungtyniavo svečiai. Sužaidus devynias minutes komandas skyrė 10 taškų (38:48). Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 12 taškų (38:50).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Kauno technologijos universitetas“ padidino pranašumą iki 15 taškų (40:55). Ketvirtą minutę svečių pranašumas sumažėjo iki aštuonių taškų (47:55). Visgi „Kauno technologijos universitetas“ atkūrti intrigos varžovams neleido. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (58:64). Per likusį laiką „Kauno technologijos universitetas“ gynėsi be klaidų, o svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (58:68).

“Kauno technologijos universitetas“ iškovojo antrą pergalę, o „Enerstena“ varžovams pralaimėjo šeštą kartą.

„Kauno technologijos universiteto“ žaidėjas V.Barkauskas: „Šiandien žaidėme paprastai, be ypatingų derinių. Vienas prieš vieną, du prieš du. Stengėmės gynyboje atsitverti varžovus, bet ne visada pavykdavo, dėl to varžovai priartėjo. Kažkurioje vietoje praradome kamuolių, bet iš esmės koncentraciją išlaikėme ir stengėmės išlikti pozityvūs ir išnaudoti stipriąsias puses. Stengėmės sužaisti per vidurio puolėją daugiau.“ Paklaustas, ar rungynėm netrugdė nusiteikti, kad varžovai neturėjo nei vienos pergalės, žaidėjas atsakė: „Net nežiūrėjau kiek jie pergalių turi. Tokiame lygyje kaip sakoma svarbu sudalyvauti.“

„Enerstenos“ treneris K. Gudeliauskas: „Kamuolių šiandien nesugraibėme visiškai. Puolimas šiandien strigo, kaip visada puolant sekėsi prastai. Klaidų šiandien mažiau truputi darėme nei praeitose rungtynėse, bandėme truputi spaudimą panaudoti, bet gavosi kaip gavosi.“ Paklaustas, kaip sekės bandymas išnaudoti vidurio puolėją, treneris atsakė: „Vidutiniškai sekėsi, ne pilnai pasinaudojome juo. Per vėlai jis įsižaidė, rungtynių pabaigoje tik.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 16 tšk., Justinas Mašeckis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 15 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 19 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 15 tšk.

Atkakliai besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:08 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:00 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)