Celsis vs Kauno technologijos universitetas (57:43)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 05:16 val., peržiūros: 798

Vasario 2 dieną, antradienį, Garliavos Jonučių gimnazijoje, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės J pogrupio komandos, namuose žaidusi ir pirmoje grupės vietoje esanti „Celsis“ (6/2) ekipa ir dviem laipteliais žemiau esantis Kauno technologijos universitetas (4/4). Rungtynių pradžioje spurtavęs Celsis taip ir nebeleido dasivyti jų savo varžovams ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 57:43.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu – 10:0. Po tokio šalto dušo atsigauti yra sunku kiekvienam. Pirmasis taškų badą Kauno technologijos universitetui nutraukė T.Kivaras įm:esdamas tolimą metimą ir sušvelnindamas rezultatą – 10:3. Tačiau Celsis nesiruošė atsipalaiduoti I. Krukonio bei G. Pečkaičio pastangomis Celsis dar iniciavo spurtą ir pirmavo – 18:3. Per likusį laiką svečiams nepavyko nieko nuveikti ir pirmajame kėlinuke triumfavo šeimininkai rezultatu – 22:7.

Antrajame kėlinuke į aikštę įėjęs L.Andriuškevičius šiek tiek aplygino situaciją. Jo bei komandos draugų pastangomis svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikmą iki dešimties taškų. Tačiau įpusėjus kėlinukui Celsis vėl šovė į priekį, Ž. Balyno dvitaškiai padėjo šeimininkams vėl atitrūkti nuo varžovų solidžiu pranašumu. Kaip bebūtų Kauno technologijų universitetas nepasidavė ir kėlinukui pasibaigus sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų – 30:20.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo rezultatu – 9:2. I. Krukonio aštrūs perdavimai skrodė svečių gynybą. Skirtumas tarp komandų vėl tapo didelis, net septynioliką taškų. Nerezultatyviose rungtynėse netrūko netaiklių metimų, bei kvailų klaidų, kas lėmė tokį nedidelį rezultatą. Įpusėjus kėlinukui Celsis stipriai pirmavo – 40:24. Per likusį trečiojo kėlinuko laiką komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau šeimininkams pavyko laimėti kėlinuką ir pirmauti rezultatu – 48:31.

Likusį ketvirtį svečiai laimėjo trim taškais, tačiau tai paguodos nesuteikė. Tris su puse minutes komandos tylėjo o pirmasis ir vėl prabilo I.Krukonis įmesdamas dvitaškį. Tuo tarpu Kauno technologijų universitetas neturėjo į ką atsakyti. L.Andriuškevičius bandė švelninti situaciją, tačiau vien jo indėlio nepakako. Labai nerezultatyviame paskutiniame ketvirtyje rungtyniavusios komandos iš esmės rungtynių eigos nepakeitė. Celsis triumfavo rezultatu – 57:43.

Naudingiausi žaidėjai:

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Krukonis – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 7 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Valdas Grigaliūnas – 12 tšk., Laurynas Andriuškevičius – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 7 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)