Kauno technologijos universitetas vs Chemcentras (65:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 938

Gruodžio 6 dieną „Kauno technologijos universieto“ Chemijos fakulteto sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Chemcentrą“. Abi komandos buvo iškovoję po tris pergales ir po keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „Chemcentras“. Sužaidus pirmą minutę svečiai pirmavo rezultatu 0:4. Ir toliau „Chemcentras“ gynėsi be klaidų, jų persvara pamažu augo. Sužaidus tris minutes komandas skyrė aštuoni taškai (0:8). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (3:8). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (5:10). Netrukus „Kauno technologijos universitetas“ pradėjo mažinti varžovų persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (11:10). Per likusį laiką „Kauno technologijos universiteto“ pranašumas padidėjo iki trijų taškų (18:15).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (23:17). Sužaidus tris su puse minutės „Chemcentras“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 11 taškų (28:17). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 10 taškų (31:21). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms „Kauno technologijos universitetas“ turėjo penkių taškų pranašumą (38:33).

Trečias ketvirtis vyko nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes „Chemcentras“ pasivijo varžovus, o „Kauno technologijos universiteto“ treneris paprašė minutės pertraukėlės (38:38). Po jos komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus minutei iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (44:44). Sužaidus tris kėlinius „Chemcentras“ turėjo dviejų taškų persvarą (44:46).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Kauno technologijos universitetas“ pirmavo rezultatu 49:48. Ketvirtą minutę persvara pradėjo didėti „Chemcentro“ naudai. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo devynių taškų pranašumą (53:62). Septintą minutę „Chemcentro“ pranašumas padidėjo iki 16 taškų (55:71). Aštuntą minutę komandos gynėsi be klaidų, o per likusį laiką „Kauno technologijos universitetui“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 11 taškų (65:76).

“Chemcentras“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Kauno technologijos universitetas“ pralaimėjo penktą kartą.

„Chemcentro“ treneris T. Jonkus: „Šiomis rungtynėmis užbaigėme grupės etapą. Keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai. Tokia situacija, kad įveikėme žemiau esančius varžovus, bet gaila, kad nepavyko įveikti aukščiau esančių varžovų. Dabar esame grupėje penkti, matysim kaip susidėlios situacija. Esame ant ribos tarp Didžiosios taurės ir Mažosios. Viskas paaiškės tikriausiai po rytojaus visų rungtynių grupės etape. Komanda šiandien ne gausiai susirinko. Pradžioje teko naudoti zoninę gynybą, kol buvome penkiese ir laukėme šešto žaidėjo. Varžovai tuo pasinaudojo, nes pataiko visai gerai kaip komanda. Tai padėjo jiems pabėgti į priekį, bet matyt kažkur jiem reik stipriau padirbėti. Mums pavyko asmeniškai apsiginti, stengėmės žaisti greitą žaidimą. Komanda mūsų tuo pasinaudojo ir pabėgome į priekį. Vėliau matėsi, kad komanda nenusiteikusi juokauti ir persvarą išlaikė. Viskas gerai, tik norime geresnio komandos lankomumo. Turime traumų, sirguliavimų rimtų, tai tikimės po naujų metų į antrą etapą susirinksime gausiau.“

„Kauno technologijos universiteto“ treneris A. Sukovas: „Šiandien pritrūko netaiklių priešininkų metimų. Keturi jų pataikyti tritaškiai ketvirtame kėlinyje palaužė mus. Bandėme vytis, bet tai nebepavyko.“ Paklaustas, ko dar trūko komandai, treneris atsakė: „Žaidimo. Nesitreniruojame, tik į rungtynes renkamės. Kai nežiūri kaip į rungtynes, sunku sužaisti.“ Paklaustas, kodėl sunkiai rungtynes pradėjo, treneris atsakė: „Vėliau prisivijome. Ilgą laiką pirmavome, bet sakau, keturi tritaškiai, nelabai tikėti, lėmė varžovų pergalę.“

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Antanas Kilas – 10 tšk., Vytautas Tilinskas – 8 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 31 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 21 tšk., Audrius Gagiškis – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)