R2P Sport vs Skroblų alėja (82:63)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko

2022 spalio 24 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 751

Kova ir greitis. Būtent šiais žodžiais būtų galima apibūdinti šį žaidimą. Tačiau kaip ir kiekvienoje kovoje, lygiųjų nebūna.

Spalio 24 dieną Kauno profesinio mokymo centre susitiko "Skrobų alėja" ir "R2P Sport" komandos.

Pirmą kėlinį tvirtą poziciją užsiėmusi R2P Sport komanda diktavo žaidimo tempą ir neleido Skrobų alėjos komandai jų pavyti. Pirmąjį kėlinį užsitvirtinę 10 taškų persvarą komanda R2P sport nepasidavė.

Antrąjį kėlinį "Skrobų alėjos žaidėjas Nr. 11 stengėsi išgelbėti komandą ir sumetė 11 iš 17 taškų, pelnytų 2 kėlinyje. Visgi, net ir laiminčioji komanda negailėjo apsieiti be nesklandumų, dar antrajame kėlinyje R2P Sport žaidėjas nr. 4 pelnė Techninę pražangą nesulaikęs emocijų ir nepagailėjęs riebių žodžių teisėjams.

Po ilgosios pertraukos komandos degė noru laimėti šias rungtynes. Greitos atakos, taiklūs metimai bei išprovokuotos pražangos vis labiau kaitino žaidėjų kraują. Tačiau kartais tiek neužtenka ir netaiklūs metimai bei klaidos priverčia susitaikyti su pralaimėjimu.

Nei akimirkos "R2P Sport" komanda neleido "Skrobų alėjos" komandai pajausti pergalės skonio ir rezultatu 82:63 laimėjo rungtynes.

„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą (2022 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)