ICE vs Kauno autobusai (84:93)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 22:06 val., peržiūros: 978

Trečiadienį, spalio 25 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje po A. Ivanausko ir I. Šturmos tritaškių metimų „ICE“ pirmavo 13:8. Ir toliau šeimininkų komanda buvo priekyje bei likus 3 minutėms iki kėlinuko pabaigos jau buvo įmetę 25 taškus bei pirmavo 25:18. Visgi, daugiausia M. Dimšos ir T. Rakausko taiklių metimų dėka „Kauno autobusai“ sugebėjo pasivyti varžovus ir po pirmo kėlinuko netgi pirmauti 27:28.

Antrasis kėlinukas prasidėjo lygia kova ir jam įpusėjus vis dar minimaliu skirtumu priekyje buvo svečiai – 35:37. Bet kėlinuko pabaigoje „Kauno autobusai“ spurtavo ir sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą 40:50.

Nors po penkių iš eilės A. Ivanausko taškų „ICE“ priartėjo iki 45:52, bet po kelių greitų atakų ir D. Gvezdausko tolimo šūvio „Kauno autobusai“ nutolo 51:68, o pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmavo 57:72.

Ketvirtajame kėlinuke D. Gvezdausko ir T. Rakausko tandemas leido svečiams pirmauti 64:84. Visgi, rungtynių pabaigoje „ICE“ parodė dantis, puikią atkarpą sužaidė Ž.Gaidžiūnas ir šeimininkai sugebėjo sumažinti varžovų pranašumą iki vienaženklio skirtumo. Galutinis rungtynių rezultatas 84:93 (27:28, 13:22, 17:22, 27:21).

„ICE“ treneris T.Jonkus po rungtynių sakė: „varžovų komanda yra daug metų A lygos ir čempionė, ir dalyvė, patirtis, žaidėjai dar visai nesenai žaidė ir LKL. Tie žaidėjai turi daug patirties, žino silpnas mūsų megėjų vietas ir puikiai išnaudoja tai. Bet, iš tikrųjų žaidėme visai gerai. Matosi, kad yra potencialo šiai mūsų komandai ir kai kurias vietas patobulinus, pataisius, aš tikiu, kad mes dar geriau sužaisime. O šiandien, viskas pagal galimybes buvo.“

„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos pusfinalį (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ iššvaistė persvarą, bet pergalę savo rankose išsaugojo (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygoje finišavo iškovodami bronzos medalius (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:00 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)