Rimo & Patikima linija vs Alaina & Limobus (66:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:23 val., peržiūros: 641

Vasario 11- ąją dieną, Garliavos „Jonučių“ progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Rimo & Patikima linija“ priėmė turnyrinės lentelės persekiotojus – „Alaina & Limobus“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje šeimininkai iškart pabėgo į priekį (7:2), o įpusėjus ketvirčiui jau turėjo ir dviženklį pranašumą – 14:4. Kelias minutes svečiams pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir pelnyti porą taškų, bet tada vėl sėkminga šeimininkų atkarpa leido jiems turėti trylikos taškų pranašumą – 25:12. Antrajame kėlinuke svečiai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir pademonstravę universalų puolimą ir pradėjo vytis varžovus. „Rimo & Patikima linija“ komandos puolimas strigo visą kėlinuką, taip pat koją kišo ir klaidos. „Alaina & Limobus“ vedama V. Čypo likus žaisti keturias minutes jau kvėpavo varžovams į nugarą, o vienu metu turėjo ir trijų taškų persvarą (33:36). Tačiau šeimininkai kėlinuką užbaigė geriau ir prieš ilgąją pertrauką „Rimo & Patikima linija“ turėjo aštuonių taškų persvarą – 38:36.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko įnirtinga ir lygi kova. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atkarpomis, bet nei viena nesugebėjo Likusį ketvirčio laiką žaidimas vyko apylygiai, komandos vis apsikeisdavo rezultatyviais išpuoliais, tačiau šeimininkai išlaikė nežymų savo pranašumą – 55:52. Ketvirtame kėlinuke šeimininkai krito į duobę ir per beveik šešias minutes pelnė vos du taškus į savo krepšį praleisdami keturioliką ir likus žaisti tris minutes „Rimo & Patikima linija“ jau atsilikinėjo devyniais taškais (61:70). Šeimininkai dar bandė kabintis į šias rungtynes, tačiau užtikrintai ir komandiškai žadusi „Alaina & Limobus“ nepaleido trečiosios savo pergalės šiame sezone – 66:75 (25:12, 13:24, 17:16, 11:23).

„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)