Kauno TPMC ‒ 2 vs GZP (87:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2020 spalio 27 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa

2020 spalio 27 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 1400

Kauno TPMC sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 pirmenybių finalas, kuriame jėgas surėmė "Kauno TPMC – 2" ir "GZP" ekipos.

Rungtynės prasidėjo "GZP" tritaškiais metimais ir šeimininaki buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 4:14). "Kauno TPMC – 2" toliau neatrado savojo žaidimo puolime, o gynyboje strigo prieš greitas varžovų atakas ir svečiams pavyko išlaikyti 8 taškų pranašumą ( 13:21). Antrame kėlinyje "Kauno TPMC – 2" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet "GZP" sužaidė keletą greitų atkarpų ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Per likusį laiką šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sumažino skirtumą iki 7 taškų – 39:46.

Po ilgosios pertraukos "Kauno TPMC – 2" pavyko perlaužti iniciatyvą į savas rankas ir persverti rezultatą savo naudai ( 51:50). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir komandas skyrė tik 4 taškai ( 66:62). Lemiamame kėlinyje "GZP" ekipai sunkiai sekėsi sugrįžti į vežes, o "Kauno TPMC – 2" užtikrintai žaidė puolime ( 75:67). Likus žaisti penkioms minutėms "GZP" išleido slaptą ginklą, J.Pilecką, tačiau "Kauno TPMC – 2" be didesnių problemų užbaigė rungtynes ir pasidabino aukso medaliais. Galutinis rezultatas – 87:83 (13:21, 26:25, 27:16, 21:21)

Po laimėtų rungtynių "Kauno TPMC – 2" ekipos treneris, A.Žadeikis, kalbėjo:

"Gavom gerą kovą. Vakar turėjome sunkias rungtynes, gal jautėsi nuovargis, nes vėlyvos rungtynės, darbai. O varžova tikrai davė gerą kovą mums šiandien. Svarbiausia, kad laimėjome."

13 taškų

„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 22:21 val.)E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:03 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)