Hidraulit vs ICE (38:99)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 720

Pirmadienį, A. Sabonio sporto centro salėje įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp B pogrupio komandų –šeiminkų „Hidraulit“ ir svečių „ICE“ komandos.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad svečiai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą – 8:24.

Antrajame kėlinį dar šeimininkų komanda bandė pasipriešinti svečiams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „ICE“ komanda 14:54.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „ICE“ komandos naudai, per antrajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 30 taškus, o „Hidraulit“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo – 29:80..

Ketvirtajame kėlinį rezultatas buvo jau aiškus, savo didesnį norą laimėti parodė „ICE“. Galutinis rungtynių rezultatas – 38:99.

„ICE“ komandos treneris T. Jonkus: Individualiai stipresni žaidėjai esame, todėl ir buvo toks skirtumas. Dabar bus ketvirtfinalis, turėsime ten pasiekti geresnių rezultatų. Komanda yra tokia sava, kaip aš sakau, visus gerai pažįstų, tai daug iš jos tikiuosi ir žaidėjai tikisi iš savų kolegų daug.

„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)„Hidraulit“ svečiuose neprilygo „Coca-Cola“ krepšininkams (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)