Coca-Cola vs Hidraulit (94:56)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulit“ svečiuose neprilygo „Coca-Cola“ krepšininkams

2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 22:10 val., peržiūros: 756

Sekmadienio vakarą „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2018​ reguliariojo sezono B pogrupyje susitiko namuose žaidę „​Coca – Cola“ su svečiais „Hidraulit“​ krepšininkais. Šeimininkai turnyrą pradėjo užtikrinta pergale.

​Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „Coca – ​Cola“​ krepšininkai. Sužaidę atkarpą 16:0 jie jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (18:5). Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, nors kėlinio pabaigoje „Hidraulit“ žaidėjams kiek pavyko aplyginti žaidimą. Po pirmųjų 10 minučių – 21:10.

​Antrasis kėlinys jau visiškai priklausė šeimininkams. Po krepšiais nesulaikomai žaidęs M.Gelčius vedė savo komandą į priekį. Gerai gynęsi bei puolime žibėję „Coca – Cola“​ krepšininkai tolo nuo varžovų. Daugiau nei 5 minutes svečiams varžovų krepšys buvo tarsi užrištas, o tuo naudojęsi šeimininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą 14:0. Pačioje kėlinio pabaigoje 2 iš eilės komandos tritaškius įmetę N.Kačinas bei N.Moisas kiek apmažino atsilikimą. Po dviejų kėlinių – 46:19.

​Trečiajame kėlinyje komandos jau žaidė apylygiai. „Coca – Cola“​ krepšininkų susikrautas taškų kraitis nebeaugo, tačiau svečiams artėti prie varžovų nepavyko. Nors 2 iš eilės tritaškius pataikęs L.Gudanavičius sušvelnino komandos atsilikimą, tačiau kiek prasčiau sužaista kėlinio pabaiga neleido „Hidraulit“​ pagalvoti apie pergalę. Po trijų ketvirčių 69:40.

​Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Komandoms nebekilo abejonių, kas šiandien triumfuos mače. Šeimininkams dar labiau pavyko pabėgti nuo varžovų, o 2 iš eilės kėlinio pabaigoje R. Mačiulaičio tritaškiai vainikavo „Coca – Cola“​ krepšininkų pergalę pirmose grupės rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 94:56.

Nugalėtojų trenerio A. Rimkaus komentaras po pergalės:
„​Manau, kad pegalę šiandien padėjo pasiekti gera gynyba, geras pataikymo procentas. Turėjom nemažą ūgio persvarą po krepšiais. Aukštaūgių indelis buvo gan svarus, tad, manau, kad dominavimas po lenta padėjo mums laimėti.“

„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)