ICE vs Sporto manija (86:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71)

2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 20:54 val., peržiūros: 766

Gegužės 7d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018, Reguliariosios (1 etapo), B pogrupio rungtynės tarp – „ICE“ ir „Sporto manija“.

Rungtynės tritaškiais metimais pradėjo „ICE“ krepšininkai, pataikę 3 tolimus metimus įsiveržė į priekį 9:0,o įpusėjus pirmąjam kėliniui „ICE“ ekipa susikrovė dviženklį – 10 taškų pranašumą (15:5) ir jį sugebėjo išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos – 24:14. Antrojo kėlinio pradžioje „ICE“ dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau praėjus porai antrojo kėlinio minučių spurtavusi „Sporto manija“ greit pasivijo varžovus. 13:0 spurtą surengusi „Sporto manija“ iš kurio 9 taškus įmetė A.Šukys pirmosios rungtynių pusės pabaigoje sugebėjo išlyginti ir net persverti rezultatą savo naudai – 40:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje dar porą tritaškių smeigęs A.Šukys padidino „Sporto manijos“ pranašumą iki 8, tačiau šį kart užtikrintą atkarpą sužaidę „ICE“ vėl susigrąžino pirmaujančios ekipos vaidmenį. Nors didžiąją trečiojo ketvirčio dalį vyko apylygė kova „ICE“ kėlinio pabaigoje vėl spurtavo ir susikrovė 13 taškų pranašumą prieš žengiant į paskutinį kėlinį – 72:59. Ketvirtame kėlinyje „ICE“ niekaip neleido varžovams priartėti arčiau nei 9 taškais ir iškovojo įtikinamą, pirmąja „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės pergalę – 86:71.

„ICE“ Komandos treneris: Tomas Jonkus:

Iš tikro, komanda surinkta tokia kur visi savi ir norėjau, kad būtų daugiau pažįstami žaidėjai, nes šį kart norėjau surinkti tokius kuriuos pažįstu, su kuriais esu žaidęs daug laiko ir žinau jų galimybes. Padarėm gerus sprendimus gynyboje apsigyne nuo pirmųjų Šukio tritaškių, kurie krito prieš mažesnius žmones, pastaitėm aukštesnį – susigynė, apsikeitė geroje vietoje. Taip pat gerai įveikėm spaudimą per kurį porą atakų buvom pasimetę, bet sustojo komanda ir viskas pavyko. Žiūrėsim kaip toliau, stengsimes, reikia dar laiko įsižaisti ir bus gal viskas gerai.

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)