ICE vs Coca-Cola (111:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį

2018 gegužės 22 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 890

Gegužės 22 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „ICE“ priemė svečius „Coca Cola“.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad šeimininkai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 9 taškų pranašumą (29:20).

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „ICE“ komanda (54:36)

Trečiasis kėlinys prasidėjo „ICE“ komandos naudai, per antrajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 27 taškus, o „Coca Cola“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo. (81:51)

Ketvirtajame kėlinį rezultatas buvo jau aiškus, savo didesnį norą laimėti parodė „ICE“( 111:65).

„ICE“ komandos treneris T. Jonkus: Šiandien žaidėme aktyviai, komandiškai.

Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Hidraulit“ svečiuose neprilygo „Coca-Cola“ krepšininkams (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:10 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)