Kauno TPMC vs Akademija (86:72)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2019 gegužės 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO)

2019 gegužės 07 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1348

Antradienį, gegužės 7 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos, Didžiojo finalo rungtynės tarp nominalių aikštelės šeimininkų „Kauno TPMC“ bei svečių „Akademija“. Rungtynes slogiai pradėję „Kauno TPMC“ vėliau grįžo į kovą su šturmu, įgijo dviženklį pranašumą ir visų likusių rungtynių metu diktavo savas sąlygas, o galiausiai ir iškovojo „A“ lygos aukso medalius.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo „Akademijos“ ekipa, kuri tiesiog puikiai puolė varžovų krepšį ir gana neblogai gynėsi. Tuo tarpu „Kauno TPMC“ neišnaudojo gerų progų atakuodami iš toli ir netrukus skaičiavo jau dviženklį deficitą. Į bėdą kritę šeimininkai nepasimetė ir po minutės pertraukėlės pradėjo spausti savo varžovus ir gana greitai, per kiek daugiau nei dvi minutes, sugebėjo išlyginti rezultatą. Ties tuo „Kauno TPMC“ nesustojo ir jau patys pradėjo skaičiuoti dviejų atakų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:23. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jiems pagaliau atsirišo krepšys atakuojant iš trijų taškų zonos, kuomet I.Krukonis smeigė du tolimus metimus paeiliui bei leido savo komandai įgyti jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, vėliau „Akademija“ pradėjo po truputį mažinti savo atsilikimą ir nežadėjo lengvo gyvenimo savo varžovams. Tačiau per likusį kėlinio laiką „Kauno TPMC“ sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą, o rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo 66:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė ir vos tik „Akademija“ pabandydavo priartėti prie savo varžovų, „Kauno TPMC“ atsakydavo į tai taip pat sėkmingomis atakomis ir išlaikė dviženklį pranašumą. Likus žaisti tris minutes, šeimininkai vis dar laikė solidų, devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno TPMC“ net neleido savo varžovams pagalvoti apie pergalę bei iškovojo gana nelengvą pergalę ir tuo pačiu laimėjo „A“ lyga. Galutinis rungtynių rezultatas 86:72.

Rungtynių video reportažas

„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„GZP“ pergalingai pradėjo A lygos pusfinalio seriją prieš „Akademiją“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Akademija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Akademija“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:04 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:34 val.)„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:59 val.)„GZP“ išbarstė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:38 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 23:08 val.)