Akademija vs GZP (94:77)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 18:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Akademija“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP“ ekipą

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 1009

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ ir „GZP“.

Rungtynės , kaip ir buvo tikėtasi, prasidėjo atkaklia kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Akademija“ sužaidė puikią atkarpą ir įgijo 7 taškų pranašumą, bet „GZP“ pasinaudojo varžovų klaidomis bei greitomis atakomis išlygino rezultatą. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai išnaudojo savo aukštaūgius bei astatė turėtą pranašumą ( 27:24). Antrame ketvirtyje „GZP“ prarado rungtynių kontrolę ir leido „Akademijai“ įgyti rekordinį pranašumą – 11 taškų. Ketvirčio pabaigoje „GZP“ sužaidė puikią atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 8 taškų – 54:46.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ apstabdė varžovų puolimą ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų, tačiau šeimininkai neužleido savo lyderio vaidmens ir palaikė pranašumą savose rankose. Vis dėlto, „GZP“ nesugebėjo regzti rezultatyvių atakų iš žaidimo, kur iš 21 taško per kėlinuką pelnė 13 taškų baudos metimais, o „Akademija“ sėkmingai tolo nuo varžovų ( 72:67). Lemiamame kėlinyje svečiai niekaip neišlipo iš duobės, o geltonųjų armija surengė spurtą net 20:4, kur pasitiesė stabilius pamatus pergalei ir išlygino serijos rezultatą – 94:77 (27:24, 27:22, 18:21, 22:10)

Advokatų kontora „Konsus“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:34 val.)„GZP“ pergalingai pradėjo A lygos pusfinalio seriją prieš „Akademiją“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Akademija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)Po atkaklios kovos į pusfinalį žengė „Akademija“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„GZP“ išbarstė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:38 val.)„GZP“ po dar vienos atkaklios kovos įveikė „ICE“ ir žengė į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:49 val.)