Kauno TPMC vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (81:73)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 604

Pirmadienį, gegužės 6 – ąją dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko A lygos pusfinalio rungtynės, tarp šeimininkų „Kauno TPMC“ ir svečių Kauno autobusai & SK „Vertigo“.

Rungtynių pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau „Kauno TPMC“ pavyko kiek atitrūkti ir turėjo 6 taškų pranašumą. Vis tik, per septintąją minutę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų – 16:14.

Antrojo ketverčio pradžioje šiek tiek geriau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko išlyginti rezultatą, bet persverti rezultato jiems nepavyko. Paskui komandos žaidė apylygiai, bet sužaidus keturias minutes šeimininkai surengę spurtą 10:0, į tai keliais taškais atsakę svečiai nežymiai sušvelnino atsilikimą. Bet paskui vėl sekė dar vienas „Kauno TPMC“ spurtas, kurio dėka šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą – 41:28.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kurį laiką žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų nekito. Tik kiek vėliau dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidusios „Kauno TPMC““ įgijo jau 17 taškų pranašumą, kurį išlaikė pakankamai ilgai. Bet likus žaisti iki ketverčio pabaigos dviems minutėms svečiai sumažino atsilikimą iki 9 taškų ir neleido priešininkams toliau pabėgti – 62:51.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ surenge puikų derinį kuris padėjo savo atsilikimą sumažinti, net iki penkių taškų – 62:57. Vėliau komandos žaidė lygiai, įpusėjus ketverčiui komandas vėl skyrė 12 taškų. Vėl spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo sumažinę deficitą iki minimumo, bet rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu – 81:73.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: Noras padėjo mums šiandien laimėti. Nes šiemet noras yra didelis dėl pirmos vietos, nes praeitais metais mums nepasisekė. buvom tik antri. Turime kur tobulėti, manau jeigu šitaip žaisime rytoj, turėtume būti pirmi. Bet reikia žaisti ir stengtis taip kaip šiandiena.

„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 23:08 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:59 val.)