Kauno TPMC vs MRU VSA (101:76)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„MRU VSA“ nepavyko pasipriešinti „Kauno TPMC“

2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 475

Antradienį, Kovo 26 – ąją dieną, TPMC sporto centro salėje įvyko A lygos atkrintamosios rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Kauno TPMC“ priemė svečius „MRU VSA“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu, jie per minute sugebėjo pataikyti 4 tritaškius, o svečiai tuo metu pelnė tik 2 taškus. Paskui vyravo greitas, gražus puolimu paremtas žaidimas. Bet „Kauno TPMC “ komanda buvo labiau nusiteikusi šiandien ir likus iki ketverčio galo vienai minutei, jie dar pelnė 7 taškus ir vėl pirmavo – 30:21.

Per antąjį ketvertį šeimininkai buvo parengę neblogą žaidimo planą, visas puolimas sukosi po krepšiu ir būtent greitas puolimas ir taklūs metimai po krepšiu leido jiems nutolti, jau pirmojo ketverčio pradžioje. Tačiau prasidėjus septintajai minutei, svečiai įrodė, jog sugeba priimti tinkamus sprendimus ir stengėsi sumažinti skirtumą. Bet šeimininkai nenorėjo taip lengvai pasiduoti ir toliau diktave greita žaidima jau turėjo 23 taškų pranašumą 57:34.

Trečiąjį ketvertį tolimu metimu pradėję „Kauno TPMC“ padidino persvarą iki 28 taškų (62:34), o įpusėjus ketvirčiui šeimininkų pranašumas jau siekė 35 taškų pranašumą. Svečiams šis ketvertis tai pat nebuvo sėkmingas, nors buvo pataikyta daugiau, nei antąjį ketvertį, bet vistiek nepavyko pasivyti priešininkų – 79:57.

Ketvirtam ketvirtyje jau buvo matyti, kad „Kauno TPMC“ iškovos gan lengvą pergalę, rezultatu – 101:76.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: Mus į pergalę atvedė taiklūs mėtimai ir komandinis, greitas žaidimas. Gaila, kad keli žaidėjai gavo traumas, čia mūsų pagrindinė bėda yra.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 23:08 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ po audringos kovos įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ išlygino serijos rezultatą prieš Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Kauno TPMC“ dar kartą sutrypė „MRU VSA“ ir žengia į A lygos pusfinalį (72:45) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:47 val.)