EKODORA & MC TRANS vs NAFTELF & NOWACO (76:60)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

Pimoji "Ekodora - MC Trans" pergalė!

Pagaliau "Ekodora & MC Trans" iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 6087

Šį vakarą Įmonių+ lygos rungtynėse, Ąžuolo mokykloje, susitiko "Ekodora – MC Trans" ir "Naftelf – Nowaco" ekipos. Pirmajame kėlinyje atsilikinėję šeimininkai susiėmė ir iškovojo pirmąją savo pergalę užtikrintu rezultatu – 76:60.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Naftelf – Nowaco" krepšininkai, išsiverždami 0:4, tačiau šeimininkai, po R.Kulikausko tritaškio persvėrė rezultatą – 5:4. Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko kiek labiau atitrūkti nuo varžovų: V.Gudaičiui pataikius iš trijų tašku zonos, "Naftelf – Nowaco pasiekė 80ių taškų persvarą, bet keturi "sausi" "ekodoros" taškai sumažino šeimininkų atsilikimą ir kėlinys baigėsi rezultatu 17:21.

Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, nė viena komanda neturėjo aiškios persvaros, o skirtumas taip pat nesikeitė. Kėliniui einant į pabaigą, "Ekodora – MC Trans" po minutės pertraukėlės, vis dėlto "pramušė" varžovų gynybą ir serija 10:1 persvėrė rezultatą savo naudai – 41:34. Po dviejų kėlinių priekyje jau šeimininkų komanda – 43:36.

Po ilgosios pertraukos "Ekodora – MC Trans" ir toliau tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir jau pirmosiomis akimirkomis pasiekė 10-ies taškų persvarą (46:36). Svečiai nenuleisdami rankų vis bandė priešintis, tačiau kibia gynyba "ekodora" "uždarė" visus kelius link savo krepšio ir baigė kėlinį pirmaudami 63:52.

Paskutiniajame kėlinyje vyravo gynybinis krepšinis, todėl sumažėjo žaidimo tempas ir rezultatyvumas. Toks žaidimo stilius buvo labai palankus aikštės šeimininkams: jie šiame ketvirtyje praleido vos aštuonis taškus ir, išlaikę persvarą iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 76:60.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs A.Giržadas, 20 įmetė D.Adomaitis (8 atk. kam.), 14 – R.Laurinaitis (12 atk.kam.), 13- R.Kulikauskas.

Svečių ekipoje geriausiai pasirodė V.Gudaitis, atlikęs trigubą dublį: jis pelnė 25 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir išprovokavo 10 varžovų pražangų, dvigubu dubliu prie komandos prisidėjo M.Venskūnas – 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių.

Abiejų komandų treneriai buvo patenkinti teisėjų darbu ir skyrė jiems po 10 balų,

"Labai gerai atidirbom gynyboje, žaidė visa komanda" – džiaugėsi "Ekodora MC Trans" treneris M.Vaškūnas.

Pirmoji Lytagros pergalė (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Ekodora - MC Trans" (2008 vasario 26 d., antradienis, 21:36 val.)"Naftelf & Nowaco" antra karta nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" ekipą (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Ekodora & MC Trans" po lygios kovos iškovojo pergalę prieš "Kauno švarą & KRG" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Antroji "Helvinos" pergalė (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:38 val.)"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)Nesunki antroji "Naftelf & Nowaco" pergalė (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:46 val.)Lengva "Vaidotėno" pergalė (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:13 val.)Pirmoji "Naftelf & Nowaco" nesėkmė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 23:58 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)