EKODORA & MC TRANS vs VAIDOTĖNAS (56:75)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

Lengva "Vaidotėno" pergalė

2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 7092
Šios dienos paskutinėse "Įmonių+" lygos varžybose susitiko "Ekodora Mc Trans" ir "Vaidotėnas". Po lengvos kovos antrą pergalę šventė "Vaidotėnas".

Šias varžybas sėkmingiau pradėjo "Vaidotėnas" , atkarpą laimėjęs 3:11. Svečių puiki gynyba ir greitas puolimas priversdavo klysti varžovus, o gynyboje prasižengti. Per šį kėlinį nugalėtojai išprovokavo 8 pražangas ir 4 kartus blokavo varžovų mėtimus. Kėlinys pasibaigė 6 : 19

Per antrą kėlinį atsigavo ir aikštelės šeimininkai. Jie privertė savo varžovus sumažinti rungtynių tempą ir sugebėjo šį ketvirtį laimėti 21:19

Po pertraukos pailsėję svečiai suaktyvino puolimą. Darydami mažiau klaidų ir geriau atakuodami "Vaidotėnai" per šį kėlinį sugebėjo susikrauti 20 taškų persvarą (12:21). Bendras rungtynių rezultatas jau buvo 39:59

Paskutiniame ketvirtyje nugalėtojai pradėjo dažniau klysti. Taškus pagrinde rinkdami baudų metimais. Įpusėjus kėliniui aikštelės šeimininkai tiksliais tritaškiais metimais bandė taisyti padėtį.Tačiau ėjo paskutinės varžybų minutės ir pastangos neišgelbėjo komandos nuo dar vieno pralaimėjimo. Kėlinys pasibaigė 17:16, bet galutinis rezultatas buvo 56:75 svečių naudai.

Po pergalės pakalbintas žaidžiantis komandos treneris apie laimėjimo priežastis pasakė, kad jų komanda turėjo daugiau pajėgių žaidėjų , o ir varžovai buvo gerokai silpnesni . Iš komandos ryškaus lyderio nepanoro išskirti. Teisėjų darbas buvo įvertintas 8 balais.

Nugalėtų aikštelės šeimininkų treneris varžybų nekomentavo , o teisėjų darbą įvertino sekančiai: vyr.teisėjo -6; kt.teisėjo-4 balais
Antroji "Helvinos" pergalė (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:38 val.)Įtikinama "Vaidotėno" pergalė (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 22:47 val.)Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:24 val.)"Vaidotėnas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Helviną" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 22:08 val.)"Baltijos Baldų Grupė" naujokų nepasigailėjo (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Sporto fėja" naujus metus pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 21:38 val.)"Vaidotėnas" iškovojo pirmąją pergalę "Įmonių+" lygoje (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 19:20 val.)"Naftelf & Nowaco" varžovų nepasigailėjo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Vaidotėnas" iškovojo svarbią pergalę prieš "Naftelf - Nowaco" (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 18:33 val.)Dar viena BMS pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:09 val.)