EKODORA & MC TRANS vs LYTAGRA (57:95)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

Pirmoji Lytagros pergalė

2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 22:26 val., peržiūros: 9088
Šį vakarą Kauno "Ąžuolo" katalikiškoje vidurinėje mokykloje įvyko dar vienos "Įmonių+" lygos varžybos. Jose susitiko "Ekodoros Mc Trans" ir "Lytagros" komandos. Pergalę 38 taškų skirtumu iškovojo "Lytagros" komanda.

Pirmo kėlinio pradžioje kova vyko taškas į tašką , bet viduryje ketvirčio po geriau sužaistos žaidimo atkarpos svečiai padidino persvarą iki dviženklio skaičiaus 9:19. Kėlinys pasibaigė 16:29.

Antras ketvirtis prasidėjo geresniu šeimininkų žaidimu 9:6. Toliau kėlinyje vėl pradėjo dominuoti svečių ekipa. Kėlinys pasibaigė 21:24.

Po ilgosios pertraukos "Lytagra" pradėjo triuškinti savo varžovus. Per trečiąjį kėlinį šeimininkai pelnė tik 3 taškus, o jų varžovai 16. Bendras rezultatas 40:69.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Svečiai ir toliau didino taškų persvarą, atkarpą laimėdami 5:22. Vėliau svečiai pristabdė žaidimą ir leido šeimininkams per kėlinį pelnyti 17 , o patys sugebėjo įmesti 26. Galutinis varžybų rezultatas 57:95 "Lytagros" naudai.

Po varžybų pakalbintas svečių treneris sakė, kad laimėti padėjo pasitikėjimas savo jėgomis ir pergalės siekimas. Iš komandos jis išskyrė Darių Baltušį ir įžaidėją Gintarą Drebulį. Teisėjų darbas buvo įvertintas 10 balų.

Šeimininkų atstovas dėl pralaimėtų varžybų teigė, kad trūko didesnio psichologinio susikaupimo. Iš komandos nepanoro išskirti nei vieno žaidėjo. Teisėjų darbas buvo įvertintas 8 balais.
Sunki "Lytagros" pergalė (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 21:05 val.) Pimoji "Ekodora - MC Trans" pergalė! (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)Antroji "Helvinos" pergalė (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:38 val.)Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:24 val.)"Vijoklė" pasiekė nesunke pergalę (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 22:42 val.)Lengva "Vaidotėno" pergalė (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Helvina" namuose nugalėjo "Lytagrą" (2008 vasario 29 d., penktadienis, 21:33 val.)"Lytagra" nepasigailėjo savo varžovų (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Lytagrą" (2008 kovo 18 d., antradienis, 22:21 val.) "Helvina" nesunkiai susidorojo su "Lytagra" (2008 sausio 30 d., trečiadienis, 21:40 val.)