Kauno TPMC vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (105:80)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“

2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 20:39 val., peržiūros: 992

Ketvirtadienį, sausio 17 dieną, Kauno TPMC didžiojoje salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“. Jau pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai įgijo solidų pranašumą. Nors antroje rungtynių pusėje gyvybės ženklus pradėjo rodyti ir svečiai, tačiau to buvo per mažai ir per vėlu.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie nors ir susirinko gana kukliai, tačiau pirmavo kelias minutes. Vėliau pradėjo ryškėti gana aiškus „Kauno TPMC“ ekipos pranašumas, kurie pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir jau įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:12. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir skirtumas tarp komandų augo, kaip ant mielių. Per likusį kėlinio laiką „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo apkarpyti savo atsilikimo ir skirtumas tarp komandų buvo jau triuškinamas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:26.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečių ekipa sulaukė K. Pupinio pagalbos, kuris stipriai padėjo savo komandai tiek puolime, tiek gynyboje. Netrukus skirtumas tarp komandų pradėjo tirpti gana ryškiai ir „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pradėjo grįžti į rungtynes. Kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ stabilizavo padėtį ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:58. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie mažino savo atsilikimą iki 11-os taškų. Tačiau tuomet jie gavo „sausą“ atkarpą 17:0 ir aikštelės šeimininkai taip įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 105:80.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Gaila, kad varžovai ne visi susirinko. Pabėgom į priekį, paskui atsipalaidavom, pas juos prisijungė vienas žmogus ir jie pradėjo grįžti į rungtynes. Turėjome vėl grįžti prie rimtesnių reikalų, bet iškovojom pergalę ir užsidedam sau pliusiuką“.

„GZP“ iškovojo pergalę prieš Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:06 val.)Taškų lengtynėse „Kauno TPMC“ pranoko Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (119:95) (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:49 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)