Alaina vs Old S/M (64:101)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 936

Pirmadienį, balandžio 9 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Alaina“ (0/1) bei svečių „Old S/M“ (2/0) ekipų.

Nuo pat rungtynių pradžios „Old S/M“ ekipa diktavo visas žaidimo sąlygas rungtynėse ir jau įpusėjus pirmajam kėlinukui po L. Iljonskio tritaškio pirmavo 4:20. Nors M. Naučiaus ir V. Čypo metimai dar sumažino svečių pranašumą iki 11:22, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „Old S/M“ ir buvo priekyje 13:30.

Antrojo kėlinuko viduryje V.Čypas pataikė du tolimus metimus, po kurių rezultatas tapo 24:41. Bet keli D. Bliudžiaus rezultatyvūs prasiveržimai vėl leido „Old S/M“ ekipai nutolti – 26:51.

Trečiajame kėlinuke R.Kulikauskas ir L.Iljonskis prapliupo tritaškiais ir „Old S/M“ dar labiau įtvirtino savo persvarą – 33:74. O po trijų ketvirčių svečiai pirmavo dvigubu pranašumu – 40:80.

Ketvirtajame kėlinuke jokios intrigos nebebuvo. „Old S/M“ krepšininkai atsipalaidavo, leido „Alainai“ įmesti 24 taškus, tačiau išlaikė turėtą solidžią persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 64:101 (13:30, 13:21, 14:29, 24:21).

„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)