Compensa vs Return (53:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“

2016 gruodžio 20 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 1701

Gruodžio 20 dieną Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės - „Compensa“ prieš „Return“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Return“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus pusę pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų pranašumą prieš šeimininkus. „Compensa“ puolimas strigo, o „Return“ sėkmingai išnaudodavo susikurtas progas ir pataikė keletą svarbių tolimų metimų, kurie leido po pirmo kėlinio turėti 9 taškų persvarą prieš šeimininkus.

Antrąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Compensa“, kuri sužaidus pusę antrojo kėlinio įsiveržė į priekį ir turėjo 1 taško persvarą prieš svečius. „Return“ komanda nerado jokių kelių prie varžovų krepšio, o didesnės persvaros įgyti nepavyko ir po dviejų kėlinių – rezultatu 30:31 pirmavo svečiai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko apylygiai - nei vienai komandai nepavyko sėkmingai užpulti ir įsiveržti į priekį. Visas trečias kėlinys vyko apylygiai, o trečio kėlinio pabaigoje šeimininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir po trijų kėlinių 41:37 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje vyko tikras chaosas, buvo daugybė prarastų kamuolių. Antroje ketvirto kėlinio pusėje išsiveržė „Compensa“ komanda, kuri po trijų sėkmingų atakų įgijo 9 taškų persvarą ir likus sužaisti dvi minutes rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. „Return“ komanda bandė žaisti po vieną, tčiau tai nedavė naudos puolime, o „Compensa“ išlaikė įgytą persvarą prieš varžovus ir šventė sudėtingą pergalę.

Compensa: Mindaugas Samuolis 17 tšk., Nerijus Kriaučiūnas 15 tšk. (8 atk. kam.), Justas Medekšas 7 tšk. (9 atk. kam.),

Return: Povilas Venclovas 15 tšk. (16 klaid.), Nojus Gabrielaitis 9 tšk. (9 atk. kam.), Lukas Grincevičius 9 tšk. (9 atk. kam.),

Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Compensa“ pabaigoje atėmė pergalę iš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)