Kauno autobusai vs Kauno TPMC (109:98)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ ekipą

2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 831

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko LS Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Kauno autobusai“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau „Kauno TPMC“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir įgavo 8 taškų pranašumą ( 11:19). Šeimininkai susitvarkė su gynyba, kur surengė atsaką 9:0 ir įsiveržė į priekį. Per likusį laiką toliau abi komandos nestabdė apsukų puolime ( 28:26). Antrame kėlinyje T.Žioba išnaudojo savo greitį prieš aukštesnį varžovą ir tempė komandą ant pečių. „Kauno autobusams“ sunkiai sekėsi stabdyti greitas varžovų atakas ( 35:44). Likus žaisti tris minutes šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 55:51.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC“ toliau gynėsi zonine gynyba , kur varžovams sunkiai buvo įveikiama ir „Kauno autobusai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę (64:70). Šeimininkam pavyko prisivyti varžovus , o ketvirčio pabaigoje „Kauno autobusai“ truktelėjo į priekį ir susikrovė 4 taškų pranašumą ( 84:80). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose ir pradėjo tolti nuo varžovų ( 91:83). Po minutės pertraukėlės Š.Beniušis dėjimu pelnė savo komandai 100-tąjį tašką ( 100:93). Per likusį laiką „Kauno autobusai“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 109:98 (28:26, 27:25, 29:29, 25:18)

„Sporto manija“ kovoje dėl bronzos sutrypė „Kauno TPMC“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno autobusai“ fantastiškai išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po pratęsimo ir iškovojo kelialapį į finalą (2017 gegužės 30 d., antradienis, 00:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finale triumfavo „Panemunė“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.)