Raseinių SK „Julisa“ vs Kauno TPMC (87:90)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 19:17 val., peržiūros: 846

Trečiadienį Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko LS Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko Raseinių SK „Julisa“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų klaidomis ir netaikliais metimais, kur Raseinių SK „Julisa“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 4:6). G.Butkus tempė komandą ant pečių ir sugebėjo išlyginti rezultatą ( 9:9). Likus žaisti tris minutes „Kauno TPMC“ greitomis atakomis susikrovė 5 taškų pranašumą, kur išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 16:21). Antrame kėlinyje šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau“Kauno TPMC“ greitai perėmė iniciatyvą į savas rankas ( 23:32). Vis dėlto, Raseinių SK „Julisa“ surengė spurtą 6:0, bet kėlinuko pabaigoje svečiai atstatė turėtą pranašumą – 33:42.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose ( 41:51). Raseinių SK „Julisa“ surengė keletą greitų atakų, bet svečiai greitai susigrąžino susikrautą atotrūkį. Kėlinuko viduryje svečiai pasidino pranašumą iki 15 taškų, tačiau per likusį laiką Raseinių SK „Julisa“ sumažino skirtumą iki 9 ( 62:71). Ketvirtame kėlinyje Raseinių SK „Julisa“ toliau nestabdė apsukų ( 66:71). G.Stankevičius smeigė tritaškį metimą ir komandas skyrė tik trys taškai ( 72:75). Po minutės pertraukėlės E.Džiaugys pelnė du greitus taškus ir pirmą kartą įsiveržė į priekį šeimininkai. Likus žaisti dvi minutes komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinuko pabaigoje A.Gedminas pelnė sudėtingą dvitaškį ( 83:86). Raseinių SK „Julisa“ privalėjo subauduoti varžovus, tačiau nesugebėjo, o A.Čibiras pelnė du taškus likus sekundei iki rungtynių pabaigos ir komandas skyrė trys taškai. Per likusią sekundę šeimininkai sugebėjo išsimesti tik iš dviejų taškų zonos. „Kauno TPMC“ iškovojo sudėtingą pergalę, rezultatu – 87:90 (16:21, 17:21, 29:29, 25:19)

Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)Taškų lenktynėse „Kauno TPMC“ įveikė „Sporto maniją“ (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 22:06 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno autobusai“ fantastiškai išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po pratęsimo ir iškovojo kelialapį į finalą (2017 gegužės 30 d., antradienis, 00:11 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Sporto manija“ kovoje dėl bronzos sutrypė „Kauno TPMC“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:02 val.)