Sporto manija vs Kauno TPMC (139:77)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 30 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ kovoje dėl bronzos sutrypė „Kauno TPMC“

2017 gegužės 30 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1143

Antradienį, gegužės 30 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės Mažasis finalas, tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių „Kauno TPMC“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai užtikrintai pasidabino bronzos medaliais. 139:77 (27:24, 41:17, 43:11, 28:25).

Jau pačioje susitikimo pradžioje žymiai geresnį puolimą arsenalą demonstravusi „Sporto manija“ ėmė tolti nuo varžovų. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo prisiviję varžovus, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio pradžios ir vėl pradėję tolti aikštės šeimininkų rolėje žaidę krepšininkai tik didino skirtumą tarp komandų. Jokių priešnuodžių priešininkų puolimui nesuradę „Kauno TPMC“ žaidėjai po dviejų kėlinių atsilikinėjo 27-ių taškų skirtumu. 68:41.

Po ilgosios pertraukos ir toliau apsukų nemažinę „Sporto manijos“ krepšininkai pelnė dar aštuoniolika taškų be jokio atsako, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki 45-ių taškų. Kiek vėliau kelis sėkmingesnius epizodus sužaidę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau tai varžovų nepristabdė ir dar net nesibaigus trečiam kėliniui jie peržengė šimto taškų ribą. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, kurį puikiai tvarkę šeimininkai ir toliau triuškino varžovus bei pasidabino itin lengva bronza. 139:77.

Naudingiausiu Mažojo finalo krepšininku buvo pripažintas fenomenaliai rungtyniavęs Deividas Pogužinskas.

„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“ (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 01:09 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:15 val.)Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Sporto manija“ įveikė „Kauno autobusus“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.)Taškų lenktynėse „Kauno TPMC“ įveikė „Sporto maniją“ (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.)„Kauno autobusai“ fantastiškai išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po pratęsimo ir iškovojo kelialapį į finalą (2017 gegužės 30 d., antradienis, 00:11 val.)