Callcredit vs Vilmista (75:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą

2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 1195

Ketvirtadienį, spalio 27 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Callcredit“ (1-0) ir svečių „Vilmistos“ (1-0) ekipų. Tris kėlinukus visiškai kontroliavę rungtynes „Vilmistos“ krepšininkai ketvirtajame leido priešininkams prisivyti, tačiau šventė pergalę rezultatu 75:80 (14:26, 12:27, 20:24, 29:13).

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui jau buvo įgiję dviženklį pranašumą 5:15. Ir toliau puikus pataikymas „Vilmistos“ ekipai leido išlaikyti dviženklią persvarą iki kėlinuko pabaigos ir po keturių iš eilės T. Raulušavičio taškų pirmauti 14:26.

Antrajame ketvirtyje „Vilmista“ iškart spurtavo 0:7 ir nutolo iki 14:33. Tačiau tada keturių minučių atkarpą 6:0 laimėjo „Callcredit“ ir priartėjo 20:33. Tada M.Vilimas smeigė tritaškį, kas vėl pažadino svečių komandą puolime. Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė leido svečiams pirmauti 26:43.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau pro šalį daugumą metimų mėčiusi „Callcredit“ ekipa leido svečiams ir toliau turėti iniciatyvą, o po G. Džiaugio tritaškio kėlinuko viduryje pralaiminėjo 39:62. Kėlinuko pabaigoje turėdama vos vieną likusią sekundę ir įsimesdama kamuolį iš už galinės linijos, „Callcredit“ ekipa surezgė puikų derinį, pasibaigusį taikliu K. Česnulevičiaus metimu iš po krepšio, sumažinusio deficitą iki 46:67.

Tas metimas ir pažadino šeimininkus. Suaktyvinę gynybą ir privertę klysti bei skubėti svečius, taip pat pradėję pataikyti „Callcredit“ krepšininkai po taiklių V. Jurkevičiaus ir V. Šlutos tolimų metimų dar likus keturioms minutėms priartėjo iki 63:73. Ir nors dar pavyko šeimininkams prisivyti varžovus iki 70:74, tačiau taiklūs „Vilmistos“ baudų metimai kėlinuko pabaigoje leido svečiams švęsti antrąją pergalę paeiliui.

Po rungtynių „Vilmistos“ krepšininkas M.Vilimas kalbėjo: „iš tikrųjų, sezono pradžia ir dar niekas gerai nelošia, bet kolkas džiaugiamės dėl rezultato 2-0. Tikrai varžovai buvo stiprūs, dvigubai daugiau susirinkę, mūsų buvo mažiau. Bet kovojom, gerai šiandien krito. Varžovai, manau, labai daug imitavo pražangų, bet nebuvo tiek. Teisėjai labai gerai teisėjavo. Džiaugiamės dėl pergalės ir sieksime kitų pergalių“.

Callcredit: Vytautas Jurkevičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Valdas Šluta – 22 tšk., Martynas Dabulis – 8 tšk.

Vilmista: Giedrius Džiaugys – 20 tšk., Gytis Mikėnas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 14 tšk. (19 atk. kam.), Tomas Raulušavičius – 12 tšk.

Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų (2017 sausio 13 d., penktadienis, 14:15 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi „Callcredit“, laimėjo ir rungtynes (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)