nuo 9145 iki 9168 iš 13246

Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“

2015 gegužės 04 d.

„Korys“ užtikrintai keliauja į finalą

Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą

2015 gegužės 03 d.

BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu

„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje

Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“

„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą

„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą

Tritaškių negailėjusi „Autotoja“ triumfavo mažajame finale

2015 gegužės 02 d.

Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas

Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo

2015 balandžio 30 d.

„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą

2015 balandžio 29 d.

Gegužės 2-3d. Finalinių ketvertų „lietus“. Kviečiame žiūrovus!

BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą

Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą

„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą

KKL Rinktinių ‒ „United“ ir „Hidraulinių sistemų“ savaitgalis tarptautiniuose turnyruose

Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą

2015 balandžio 28 d.

„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija po sunkios kovos iškėlė „Basketnews.lt 9 kl.“ taurę į viršų

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo pusfinalyje ir nuskynė bronzą

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija tvirtu mostu pravėrė finalo duris

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija po atkaklios kovos tapo pirmaisias finalininkais