Jaučakiai vs Šakių „Sparta“ (75:82)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą

2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 803

Trečiadienį KTPMC sporto salėje įvyko Vasaros "Sportturas" taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko "Jaučakiai" ir Šakių "Sparta".

Rungtynės prasidėjo Šakių "Spartos" spurtu, kur greitai susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau "Jaučakiai" atsakė greitomis atakomis ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:16). Per likusį laiką "Jaučakai" toliau nestabdė apsukų,kur susikrovė 5 taškų pranašumą ( 23:18). Antrame kėlinyje "Jaučakiai" toliau užtikrintai atrodė puolime, o Šakių "Sparta" ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo, kurį demonstravo rungtynių pradžioje – 44:36

Po ilgosios pertraukos Šakių "Sparta" po truputėlį perėmė iniciatyvą į savas rankas ir tik ketvirčio pabaigoje šeimininkai išlygino rezultatą ( 61:61). Lemiamą kėlinuką "Jaučakiai" pradėjo spurtu 7:0, tačiau Šakių "Sparta" pademonstravo charakterį, kur varžovus supančiojo gynyboje, o patys sėkmingai žingsniavo link pergalės. Galutinis rezultatas – 75:82 (23:18, 21:18, 17:25, 14:21)

Gintaras Vaitkus

„Jaučakiai“ susitvarkė su „Dumblas“ ekipos pasipriešinimu (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių (2020 birželio 30 d., antradienis, 21:05 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)A. Ivanausko metimas su sirena išpėšė pergalę „Jaučakiams“ (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:40 val.)