Dumblas vs Jaučakiai (57:72)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Jaučakiai“ susitvarkė su „Dumblas“ ekipos pasipriešinimu

2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 20:25 val., peržiūros: 869

Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir „Jaučakiai“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, bet „Dumblas“ po rezultatyvios atkarpos nutolo 15:10. Tada penkis taškus įmetė V.Zilinkus, taip išlygindamas rezultatą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais, o kėliniui pasibaigus dviejų taškų persvara pirmavo šeimininkai – 19:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo keliais „Jaučakiai“ ekipos tritaškiais, kurie leido jiems persverti rezultatą 24:27. Vėliau puikią atkarpą sužaidė svečių krepšininkas T.Vaitkus, kuris varžovams išrašė du blokus, pridėjo dar penkis taškus puolime ir „Jaučakiai“ dar labiau nutolo. Po dviejų kėlinių – 28:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Jaučakiai“ sunkiai rinko taškus, bet kėlinio viduryje V.Zilinkus dėjimu iš viršaus bandė pažadinti savo komandos draugus, tačiau tai nepadėjo, svečiai per kėlinį pelnė vos dešimt taškų, o tuo pasinaudoję „Dumblas“ ekipos krepšininkai priartėjo iki 44:51.

Lemiamame kėlinuke svečiai neleido atkurti intrigos „Dumblas“ ekipos krepšininkams, o rungtynių pabaigoje dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 57:72 (19:17, 9:24, 16:10, 13:21).

P.Pustelninkas („Jaučakiai“):

Gan sunkios varžybos buvo, dideli priešininkai buvo ir apstumdė mus, bet mes greitesni, pataikėme svarbius metimus ir išgyvenom šiaip ne taip šias varžybas.

Rimvydas Zilinkus

„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:43 val.)KM „Žalgiris II“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Dumblas“ šešetą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Glasma Service“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:06 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)A. Ivanausko metimas su sirena išpėšė pergalę „Jaučakiams“ (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:40 val.)