Glasma Service vs Šakių „Sparta“ (69:63)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 birželio 30 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Glasma Service“ po atkaklios kovos palaužė svečius iš Šakių

2020 birželio 30 d., Antradienis, 21:05 val., peržiūros: 780

Antradienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Glasma Service“ ir Šakių „Sparta“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo kiek chaotiškai, su daugybe netikslių metimų ir klaidelių, o pirmąjį kėlinuką minimaliu skirtumu 12:11 laimėjo „Glasma Service“.

Antrajame kėlinuke šeimininkai daugiausia metimų iš po krepšio dėka sugebėjo nutolti ir įpusėjus susitikimui pirmavo 33:24.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, o jam pasibaigus skirtumas rungtynėse ir toliau buvo devyni taškai. Po trijų kėlinių – 53:44.

Lemiamame kėlinuke po R. Andrijausko taiklių metimų Šakių „Sparta“ priartėjo iki 60:55. Vėliau šešis taškus iš eilės įmetė G.Vaitkus ir rezultatas tapo lygus 61:61. Bet tada tritaškį pataikė I.Konovalenko, rungtynių pabaigoje jis sėkmingai dar sumetė du baudos metimus, taip užtikrindamas „Glasma Service“ ekipai pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 69:63 (12:11, 21:13, 20:20, 16:19).

D.Grušauskas („Glasma Service“):

„džiaugiuosi, kad paskutinę minutę mūsų veteranas I.Konovalenko ištraukė mums varžybas. Patirtis davė savo.

Mantas Šereika

„Glasma Service“ žengė į pusfinalį (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Glasma Service“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:06 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)