KM „Žalgiris“ II vs Jaučakiai (74:91)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 birželio 30 d., Antradienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Jaučakiai“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 birželio 30 d., Antradienis, 22:43 val., peržiūros: 758

Birželio 30 dieną, 19:45 val., Krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje, susitiko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 komandos KM "Žalgiris" II (šeimininkai) ir "Jaučakiai" (svečiai). Negausiai susirinkę svečiai sugebėjo atlaikyti varžovų diktuojamą tempą, patys sugebėjo išlaikyti pakankamai daug jėgų, bei pasiekė užtikrintą pergalę, laimėdami rezultatu 74:91 (20:26, 8:25, 23:20, 23:20).

Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo greitą ir labai rezultatyvų žaidimą, tačiau "Jaučakiai" greitai išmoko atlaikyti varžovų visos aikštės spaudimą ir ėmė tolti. Skirtumas dar antrojo kėlinuko metu išaugo, o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai jau džiaugėsi labai solidžiu pranašumu 28:51.

Po ilgosios pertraukos "Jaučakiai" nemažino tempo, jų pranašumas perkopė ir dvidešimties taškų ribą. Šeimininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, bet jiems pavyko tik kiek sumažinti didžiulį deficitą. "Jaučakiai" jautėsi pakankamai užtikrintai, išsaugojo pakankamai daug jėgų ir laimėjo susitikimą rezultatu 74:91.

Nerijus Petrauskas ("Jaučakiai"):

"žaidėme po ilgos pertraukos, žinojome, kad varžovai bus labai kibūs ir bus sunku, atidavėme labai daug jėgų, bet svarbiausia sugebėjome laimėti".

Modestas Pustelninkas

„Jaučakiai“ turėjo pripažinti Šakių „Spartos“ pranašumą (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Jaučakiai“ susitvarkė su „Dumblas“ ekipos pasipriešinimu (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Jaučakiai“ ekipos greitas puolimas ir tolimi metimai leido įveikti „Glasma Service“ (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 21:54 val.)KM „Žalgiris II“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Dumblas“ šešetą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:25 val.)Kovoje dėl geresnės vietos grupėje ‒ „Glasma Service“ ekipos pergalė prieš „KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 08 d., trečiadienis, 19:44 val.)A. Ivanausko metimas su sirena išpėšė pergalę „Jaučakiams“ (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Glasma Service“ iškovojo Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 trečiąją vietą (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Dviem įspūdingais P. Padegimo dėjimais pažymėtose rungtynėse „KM „Žalgiris“ II“ pergalė prieš Šakių „Sparta“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)