KM „Žalgiris“ vs Klausučių alaus darykla (67:90)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą

2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 348

Gegužės 17 d., trečiadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos „Sportturo“ Mažosios taurės 2023 ketvirtfinalio rungtynės tarp KM „Žalgiris“ ir „Klausučių alaus darykla“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Klausučių alaus darykla“, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 4:9. Vėliau svečiams aštuonis taškus pelnė A.Lencevičius, kas leido „Klausučių alaus darykla“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 11:18.

Antrojo kėlinio pradžioje metimais iš po krepšio svečiai tolo iki 18:33. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikė „Klausučių alaus darykla“, kuri įpusėjus susitikimui jau buvo pabėgusi 25:48.

Trečiajame kėlinuke svečiai tolo iki 39:70, tačiau kėlinį KM „Žalgiris“ baigė spurtuodami 10:0 ir priartėjo iki 49:70.

Ketvirtame kėlinuke nepaisant keturių tolimų šeimininkų metimų, „Klausučių alaus darykla“ išlaikė susikrautą pranašumą ir nesunkiai žengė į sekantį etapą. Galutinis susitikimo rezultatas 67:90 (11:18, 14:30, 24:22, 18:20).

Jonas Gaidukevičius

„Klausučių alaus darykla“ nugalėjo BC „Rhino“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)Pergalę įsirašė „Klausučių alaus darykla“. (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasipriešino „Klausučių alaus darykla“ komandai (34:94) (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ įveikė „Alligator“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 gegužės 09 d., antradienis, 21:58 val.)„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)