Rimo & Patikima linija vs Dust2 (62:65)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę

2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 277

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas“ taurės 2023 pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Dust2“.

Rungtynes komandos pradėjo gana klampiai ir nedidelė dalis išpuolių pasibaigdavo sėkmingai. Nedidelį pranašumą įgijo aikštelės šeimininkai, kurie praktiškai viso ketvirčio metu turėjo nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:11. Antrojo ketvirčio metu komandos puolime ir toliau nežibėjo. Su didesniais sunkumais susidūrė „Dust2” ekipa, kuri per šešias minutes buvo pelniusi vos šešis taškus ir turėjo jau devynių taškų atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką „Rimo & Patikima linija“ ekipos pranašumas dar kiek aptrupėjo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:26.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai gana sėkmingai laikė įgytą pranašumą ir neleido savo varžovams priartėti. Visgi, ketvirčiui įpusėjus, svečiai suintensyvino savo gynybą ir tai davė vaisių. „Rimo & Patikima linija“ strigo puolime, o „Dust2” ekipa pelnė lengvų taškų iš greitų išpuolių ir braukė savo atsilikimą iki vienos atakos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:45. Lemiamą ketvirtį 8:0 spurtu pradėjo svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Lemiamomis akimirkomis stipresni buvo „Dust2”, kurie iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:65.

Ričardas Belopetravičius

„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 gegužės 09 d., antradienis, 20:11 val.)„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)