ICE vs Rimo & Patikima linija (76:51)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 670

Balandžio 3 d., trečiadienį, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „ICE“ ir svečiai – „Rimo & Patikima linija“.

Rungtynių pradžioje vyko apylygis, tačiau nerezultatyvus žaidimas, o įpusėjus pirmajam kėliniui rungtynėse buvo lygybė 6:6. Antroje kėlinuko pusėje tikslūs A. Rimkaus ir M. Vaišvilos metimai iš po krepšio leido „ICE“ ekipai pasibaigus pirmam kėliniui pirmauti 16:12.

Antrajame kėlinuke po L. Ratauto metimų „Rimo & Patikima linija“ persvėrė rungtynių rezultatą 17:18. Visgi, kėlinuko antroje pusėje svečių žaidimas tapo chaotiškas, kuo pasinaudoję „ICE“ krepšininkai kiek nutolo – 29:22.

Trečiąjį kėlinuką „ICE“ pradėjo spurtu, po kurio šeimininkai jau nutolo 40:24. Antroje kėlinuko pusėje „ICE“ prapliupo tritaškiais, kurie leido po kėlinio pirmauti 62:35.

Ketvrtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o šeimininkai išlaikė per tris kėliniu susikrautą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 76:51 (16:12, 13:10, 33:13, 14:16).

KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)