KM „Žalgiris“ vs ICE (99:97)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę

2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 21:24 val., peržiūros: 589

Pirmadienį, Balandžio 1 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM „Žalgiris“ priemė svečius „ICE“.

Rungtynės prasidėjo geresniu šeimininkų žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui svečiai pagaliau pradėjo užtikintai rinkti taškus ir išsiveržė į priekį. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis. Šeimininkai neleido svečiams pabėgti toli į priekį ir abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo ketverčio pabaigos – 19:18.

Antrasis ketvertis vyko tuo pačiu scenarijumi visą ketvertį. Aikštelės šeimininkai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 38:40.

Trečiojo ketverčio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus, svečiai įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau tuomet svečiai kelius kartus suklydo ir šeimininkai vėl išlygino rezultatą. Per likusį ketvertį laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo apylygus – 62:63.

Kaip kitus ketverčius, taip ir ketvirtasis prasidėjo apylygiai. Vėliau gerą atkarpą sužaidė „ICE“, kurie baigiantis pirmai kėlinio pusei jau turėjo kelių taškų pranašumą. Likus trims minutėms rezultatas buvo vėl lygus – 85:85. Vėliau komandos žaidė lygiai, taškas į tašką. Likus 4 sekundėm iki kėlinio pabaigos du taškus pelnė KM „Žalgiris“ komandos kapitonas M. Masiliūnas, kuris šiandiena komandai padėjo iškovoti pergalę rezultatu – 99:97.

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)