ICE vs Alytaus „Vakarai“ (72:47)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 802

Balandžio 17 dieną, 20:45 val., V. Kuprevičiaus sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir Alytaus „Vakarai“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 72:47 (21:13, 12:19, 23:4, 16:11).

Rungtynės prasidėjo greitu šeimininkų spurtu trimis tolimais metimais (9:2). Tačiau varžovai nepasimetė ir greitai suskubo taisyti situaciją. Iki kėlinio galo „ICE“ komandai pavyko atsilaikyti ir išsaugoti sukauptą pranašumą (21:11). Antrasis kėlinys prasidėjo atvirkščiai – svečių komandos spurtu. Per pora minučių „Vakarai“ išlygino rezultatą ir toliau visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką. Šiek tiek daugiau sėkmės kėlinio gale pakliuvo šeimininkams, kurie pirmauja po dviejų kėlinių rezultatu 33:32.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai susiimė ir suaktyvino gynybą. Tai lėmė vos 4 „Vakarai“ komandos taškus per trečiąjį kėlinį, kai „ICE“ sumetė 23 ir po trijų kėlinių šeimininkai priekyje 20 taškų skirtumu (56:36). Ketvirtasis kėlinys nieko jau nenustebino. „ICE“ solidžiai išsaugojo didelią persvarą ir šventė pergalė rezultatu 72:47.

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: „Pirmoje pusėje šiek tiek strigo gynyba ir neskaitėme kai kurių situacijų, kaip turėtų skaityti patyrusi mėgėjų komanda. Bet antroje pagerinom gynybą, atsirado laisvumas greitoms atakoms ir netgi treneriui pavyko atsidaryti tolimų metimų sąskaitą šioje taurėje.“

Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)